×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
14. janvāris, 2016
Drukāt

Padomi tiem, kas vēlas rakstīt grāmatas par seksu (1)

Ilustratīvs attēls. Foto - Shutterstock.comIlustratīvs attēls. Foto - Shutterstock.com

Mūsdienās sapni par savas grāmatas izdošanu var īstenot ikviens. Savu dzeju, memuārus, atmiņu stāstus vai nākotnes pareģojumus utt. vari izdot divos veidos. Pirmais veids – kā grāmatu, kas nav paredzēta pārdošanai, bet dāvināšanai radiem, draugiem, paziņām, nejaušiem ceļabiedriem, tuvākā veikala pārdevējām un citiem, kas nespēs tev pateikt „nē”.

Otrs veids – grāmata pārdošanai, kuru varēsi prezentēt un piedāvāt iegādāties, kuru iekļaus skolu mācību programmās un apbalvos… Stop! Lai sapnis piepildītos, vispirms jāizlemj, kāds būs grāmatas žanrs. Kā zināms, viens no visvairāk meklētajiem, ja ne pats meklētākais vārds interneta meklētājprogrammās ir vārds „sekss”, tāpēc, lai būtu pavisam droši, ka sapnis ir tikpat kā noķerts aiz spārniem, pirmo grāmatu varētu rakstīt par seksu. Iesācējiem noderēs sekojošie padomi.

Tāda seksa vispār nav

Ķersimies uzreiz vērsim pie lietas – jūs nemaz nerakstīsiet par seksu, jo tāda seksa vispār nav. Normāli cilvēki ar seksu nenodarbojas, un arī jūs neesat to darījuši. Seksu izdomājuši seksologi, un viņi ar to arī nodarbojas. Citi cilvēki maigojas, mīlējas, kopojas, mīcās, drāžas un vēl citi necenzēti darbības vārdi (savā romānā varat arī tos droši lietot).

Rakstiet vai nu par pozām, vai par sajūtām un pārdzīvojumiem

Ja autors mēģina rakstīt gan par pozām, gan par partneru sajūtām, attieksmi un pārdzīvojumiem, teksts, ar retiem izņēmumiem, atgādina kāda ne visai veiksmīga medicīnas eksperimenta attēlojumu. Un vēl – izlemiet, kāds būs attēlotās ainas mērķis. Varianti – “lai lasītājs izlasītu un beigtu” vai “lai sižets attīstītos atbilstoši attēlotajai varones seksuālajai uzvedībai”. Ja mērķis ir kaut kas pa vidu, piemēram, “lai lasītājs izlasītu un beigtu, piepalīdzēdams sev ar roku”, atbilstoši mērķim risiniet ainas sižetu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. oiii, oiiiiiii…:)))))lasu un ķiķinu pie katras frāzes. paldies par šo smieklu vitamīna bumbu.

Draugiem Facebook Twitter Google+