Mobilā versija
+7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
25. decembris, 2014
Drukāt

Pagājušā diennaktī apsaldējumus guvuši vairāki cilvēki, gūti arī lūzumi

aukstums_meitene

Rīga, 25.dec., LETA. Pagājušā diennaktī mediķi snieguši palīdzību vairākiem cilvēkiem, kuri guvuši apsaldējumus, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Kurzemē mediķu brigāde uz ceļa pamanījusi 43 gadus vecu vīrieti, kuram konstatēta ķermeņa atdzišana, abu ceļu un augšstilbu virspusēji apsaldējumi. Savukārt Rīgā 57 gadus vecs vīrietis apsaldējis pēdas. Viņš ar dziļo audu bojājumiem nogādāts slimnīcā.

Iespējams, abi vīrieši bijuši alkohola reibumā.

Vakar mediķi snieguši palīdzību arī diviem cilvēkiem, kuri traumas guvuši pakrītot uz slidenām ielām. Rīgā kājas lūzumu guvis 42 gadus vecs vīrietis, savukārt Vidzemē 66 vecs vīrietim konstatēts pleca locītavas izmežģījums.

Kopumā pagājušajā diennaktī NMPD saņēmis 1282 izsaukumus, no kuriem 218 bija saistīti ar traumām.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+