Mobilā versija
Brīdinājums +3.7°C
Līksma, Bārbala
Otrdiena, 25. aprīlis, 2017
17. maijs, 2016
Drukāt

Palestīnieši vēlas starptautiskas sarunas

Foto - EPA/LETAFoto - EPA/LETA

Palestīniešu pašpārvaldes premjerministrs Rami Hamdalla

Palestīnieši vēlas, lai Francijas rosinātās daudzpusējās sarunas par Tuvo Austrumu konflikta atrisinājumu notiktu, neraugoties uz Izraēlas iebildumiem, vakar paziņoja palestīniešu pašpārvaldes premjerministrs Rami Hamdalla (attēlā).

“Mēs ceram, ka varēsim ieraudzīt jaunus parametrus,” viņš piebilda, “piemēram, grafika sastādīšanu”, palestīniešu administrācijas mītnē Rāmallā sacīja Hamdalla. Premjers norādīja, ka palestīnieši vēlas daudzpusējas sarunas, līdzīgu formātam “P5+1”, kādā tika risinātas Irānas kodolsarunas. Divpusējās palestīniešu sarunas ar Izraēlu izjuka pirms diviem gadiem. “Mēs ar izraēliešiem runājam jau 20 gadus, un nekas nav panākts,” atgādināja premjers. Francija sākusi priekšdarbus starptautiskajām sarunām, kuru pirmajai kārtai būtu jānotiek 30. maijā, tomēr Izraēla pret ieceri izturas noraidoši. Telaviva bažījas, ka tai nāksies pakļauties starptautiskās sabiedrības diktātam.

Pievienot komentāru

Uzlec Makrona zvaigzne (4)Franču balsojums aizslauka tradicionālās partijas
Baltijas valstu gaisa telpā notiek NATO mācībasBaltijas valstu gaisa telpā otrdien un trešdien notiek NATO gaisa spēku mācības "Ramstein Alloy 4", informēja Lietuvas Aizsardzības ministrija.
Draugiem Facebook Twitter Google+