×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
5. janvāris, 2012
Drukāt

“Palink” apstrīdēs sākto maksātnespējas procesu

Foto - LETAFoto - LETA

Veikalu tīklu “Iki” un “Cento” operators SIA “Palink” neatzīst šodien Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesas pieņemto lēmumu par maksātnespējas procesa sākšanu un vērsīsies Ģenerālprokuratūrā, lai iesniegtu savu protestu.

“Sīkākus komentārus varēsim sniegt pēc pilna tiesas sprieduma saņemšanas. Tomēr jau tagad varam norādīt, ka attiecībā uz Sergejam Guščinam cedēto it kā pastāvošo prasījumu pamatotību norisinās divas tiesvedības citās tiesās. Lietā bija iesniegti pierādījumi, kas apliecināja, ka “Palink” ir vairāk nekā pietiekami naudas līdzekļi Guščina uzrādītā prasījuma apmierināšanai. “Palink” šo prasījumu neapmaksāja tikai tā iemesla dēļ, ka prasījumu pamatoti neatzina,” skaidro zvērinātu advokātu biroja “Borenius” vecākā juriste un “Palink” pārstāve Sigita Kravale.

Uzņēmums atkārtoti vēloties uzsvērt, ka uzņēmuma maksātnespējas pasludināšana ir absurda un neatbilst patiesībai. Pašlaik tiesā jau tiekot izskatīts “Landekss” un “Palink” strīds. “Palink” kategoriski noraidot jebkādas prasības un uzskata, ka nav nekāda tiesiska pamata pirms galīgā tiesas lēmuma minētajā strīdā izvirzīt jebkādus apgalvojumus, ka “Palink” būtu neizpildītas parādsaistības pret “Landekss” vai tās cesionāriem, kā to ierosinājis Guščins.

Tiesas sēde, kurā turpinās izskatīt strīdu starp “Landekss” un “Palink”, paredzēta 2012.gada maijā.

Jau ziņots, ka tiesa “Palink” maksātnespējas lietu ierosināja pēc privātpersonas Sergeja Guščina pieteikuma.

Viņš cesijas ceļā ieguvis no starp “Landekss” un “Palink” 2008.gada 18.septembrī noslēgtā ģenerālbūvuzņēmēja līguma izrietošu prasījumu pret “Palink” par it kā veikto būvdarbu apmaksu.

Kā ziņots, SIA “Palink” apgrozījums 2010.gadā bija 73 miljoni latu, kas ir par 65,9% vairāk nekā 2009.gadā, kad uzņēmuma apgrozījums bija 44 miljoni latu.

Uzņēmuma zaudējumi samazinājušies par 62,1% – 2010.gadā “Palink” strādāja ar 3 080 870 latu zaudējumiem, 2009.gadā uzņēmuma zaudējumi bija 81 30 874 lati.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+