Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Rodrigo, Rauls
Svētdiena, 24. septembris, 2017
24. augusts, 2017
Drukāt

Atrod bēgļus: kopā ar Māru no Cēsīm arī divus valmieriešus (4)

Foto-LETAFoto-LETA

14 gadus vecā Māra atradusies sveika un vesela turpat māju tuvumā – Cēsīs. Jauniete nodota vecākiem. Policija pateicas par sadarbību.

Rīta pusē Cēsu policija lūdza iedzīvotāju palīdzību 2003.gadā dzimušās Māras Pērkones meklēšanā. 14 gadus vecā meitene 23.augustā pulksten 6.15 bija izgājusi no savas dzīvesvietas Cēsīs, Gaujas ielā un kopš tā laika nav zināma viņas atrašanās vieta. Iespējams jauniete atrodas Valmierā vai Siguldā, minēja policija.

Kopā ar Māru atrasti divi valmierieši.

Valmieras policija bija lūgusi iedzīvotāju palīdzību 15 gadus vecā Danila Andrejeva (2002.gadā dzimis) un 14 gadus vecā Haralda Daniela Krūmiņa (2003.gadā dzimis) meklēšanā.

Jaunieši 22.augustā bija patvaļīgi atstājuši “Centru “Valdardze”” un viņu atrašanās vieta nebija zināma.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Vispaar kko labu tu vari pateikt???

  2. Ko pie velna viņa 6:15 darija ārā no mājas???-

  3. Neko labu par šo meiteni pateikt nevar! Problēmu meklētāja. Dzer un pīpē. Pa centru staigāja laiku atpakaļ meklēdama kas nopērk. Šaubos ka pazudusi. Vajag pameklēt pie draudzenēm. Vai arī vienkārši tēvs apnika un grib pakaitināt.

Jānis Rukšāns politikas vietā izvēlējās puķu dobes"Ir reizes, kad naktī nevaru aizmigt – jādomā par to, ka pie mums tik daudz kas ir izcūkots," saka Jānis Rukšāns, viens no Latvijas Tautas frontes (LTF) dibinātājiem.
Vakar dīķī noslīcis cilvēksVakar dīķī Maltas pagastā, Rēzeknes novadā, noslīcis cilvēks.
Draugiem Facebook Twitter Google+