Sports
Ziemas sports

Traģēdija olimpiskā medaļnieka Millera ģimenē: noslīkst meitiņa1

Bode Millers, AP/LETA

Titulētā ASV kalnu slēpotāja Bodes Millera ģimenē sestdien notikusi traģēdija, jo baseinā noslīkusi viņa 19 mēnešus vecā meitiņa, pirmdien paziņoja Kalifornijas policija.

Emelīna Gīra Millere sestdien tika atrasta bez dzīvības pazīmēm Milleru ģimenei kaimiņos esošās mājas baseinā. Bode Millers un viņa sieva Morgana kopā ar meitu bija devušies uz dārza viesībām kaimiņu mājā.

Notikuma vietā ieradušis mediķi, kuri centušies atdzīvināt meitenīti, tomēr tas nav izdevies.

Par traģēdiju paziņoja arī Millers, kurš sociālajā tīklā “Instagram” rakstīja, ka viņa ģimene “ir izpostīta”, abiem ar sievu ciešot neizturamas sāpes.

“Emijas mīlestība, viņas dotā gaisma un gars nekad netiks aizmirsti. Mūsu mazā meitenīte mīlēja dzīvi, bet tagad viss ir izpostīts. Mēs nespējām iedomāties, ka ar mums, kas tāds varētu notikt,” rakstīja Millers, lūdzot medijus respektēt viņa ģimenes tiesības šajā traģiskajā laikā.

Millers ir titulētākais ASV kalnu slēpotājs, jo patlaban 40 gadus vecais sportists karjeras laikā izcīnīja sešas olimpisko spēļu medaļas, tostarp 2002.gadā Soltleiksitijā tiekot pie zelta Alpu kombinācijā.

Tāpat viņš divas reizes triumfējis Pasaules kausa kopvērtējumā un kļuvis par pasaules čempionu.

Millers 2012.gadā apprecējās ar Morganu Beku, kura bija profesionāla pludmales volejboliste. Abu ģimenē aug arī dēls Edvards, kuram ir trīs gadi.

LA.lv