Mobilā versija
+20.2°C
Vineta, Oļegs
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
12. jūnijs, 2017
Drukāt

Policija komentē autovadītājas piedzīvoto Rendas apkārtnē (2)

putnubiedeklis1

Valsts policija uz uzticības e-pastu saņēmusi informāciju par kādas autovadītājas piedzīvoto uz Kuldīgas ceļa, portālam “la.lv” pavēstīja policijas pārstāve Daiga Valdmane. Policija uzsākusi pārbaudīt lietas apstākļus.

Kāda autovadītāja sociālajos tīklos publicējusi fotogrāfiju un aprakstu situācijai: “Pa nakti, braucot no Rendas uz Kuldīgu, kāds “gudrītis” bija izvilcis uz ceļa cilvēka drēbes un piebāzis ar zālēm. Lūdzu, visus uzmanīties. Pārbīlis milzīgs un, ātrāk braucot, avāriju arī mierīgi var izraisīt.”

D. Valdmane informēja, ka šajā vietā šodien pastiprinātas policijas patruļas. Pagaidām nav vienas noteiktas versijas, kāpēc lelle atradās uz ceļa braucamās daļas.

“Tas ir liels apdraudējums sabiedrībai. Grūti šobrīd pateikt, vai tas ir joks vai lamatas ar mērķi, lai vadītājs apstātos un izkāptu no automašīnas. Versijas ir dažādas, bet pagaidām nekas konkrēts, lai varētu pateikt, ar kādu mērķi lelle izlikta,” teica Valsts policijas pārstāve Kurzemes reģionā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Nevajag liekt muguru svešinieku labā! goo.gl/UQVwOr

  2. Labajos padomju laikos Brocēnos arī man gadījās šāda ceļa lelle. Toreiz vainīgi bija mazgadīgi puišeļi, vienu sagūstīju un aizvedu uz Saldus miliciju. Bet šādu informāciju nebija īsti pareizi publicēt, tādiem puišeļiem tas ir kā medusmaize. Ka nesākas masveidā.

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (3)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Draugiem Facebook Twitter Google+