×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.6°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
14. jūlijs, 2014
Drukāt

Papīra objektu festivāla noslēgumā iespēja piedalīties starptautiskā izrādē

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Sestdien, 19. jūlijā, Papīra objektu festivāla noslēgumā Kalnciema kvartāls piedāvā unikālu iespēju piedalīties starptautiskas mākslinieku trupas Cardboardia DIY (Do It Yourself – angļu val. “Dari pats) izrādes tapšanā, veidojot lielformāta kartona objektus un scenogrāfiju un ietekmējot topošās izrādes veidolu un konceptu, vēsta Kalnciema kvartāls.

Cardboardia ir izdomāts vārds angļu valodā, kas var tikt tulkots kā “Kartonija” jeb “Kartona valsts”.

Cardboardia ir valsts, kurā plaukst kultūra. Tās Tirāns, kurš ir visas nācijas demokrātiski izvēlēts, aicina iedzīvotājus ļauties radošām nodarbēm, radot tādus apstākļus, lai ikviens varētu atrast radošus veidus kā sevi izpaust.

Kā jau ikvienā kārtīgā valstī, arī Cardboardia ir sava Kultūras Ministrija, kas organizē nacionālo teātru darbību, tai skaitā Cardboardia Akadēmisko Kartona Teātri. 2013. gada rudenī tika atklāts Cardboardia DIY Teātris, kas tagad dodas savā pirmajā starptautiskajā izbraukumā – uz Papīra Objektu festivālu Rīgā, 19. jūlijā.

Cardboardia DIY aicina uz unikālām meistardarbnīcām, kurās tiks veidoti lielformāta objekti, tēli un scenogrāfija no kartona, lai rezultātā iestudētu neaizmirstamas lugas. Darbnīcās gaidīts ir ikviens, kam ir interese – gan vecāki ar bērniem, draugi, skaļi cilvēki vai kautrīgie, vecmammas un vectēvi – ikvienam būs iespēja kļūt par scenāriju autoru, dekoratoru, aktieri vai režisoru, vienlaikus lieliski pavadot laiku radošā atmosfērā.

Cardoardia mākslinieku trupa izstāstīs aizraujošu stāstu par teātri, iemācīs noslēpumus kā darboties ar kartonu un piedalīsies lugas tapšanā. Notiks divas grupas – no plkst. 10.30 un no plkst. 11. Meistardarbnīca mākslinieku trupas pavadībā ir pilnīgi bez maksas, iepriekš pieaskoties
kultura@kalnciemakvartals.lv vai aizpildot dalības anketu vietnē
http://newspaper.cardboardia.info/en/p/riga_diytheatre_en.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+