×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
27. janvāris, 2014
Drukāt

Par auto apzagšanu Latgalē aiztur rūdītus noziedzniekus

autospogulu_zaglis

Policija Latgalē aizturēja divus rūdītus zagļus, kuri darbojās no pērna gada beigām, pārsvarā zogot no automašīnām. Viens no viņiem tikai pirms pāris mēnešiem atbrīvots no ieslodzījuma vietas par analoģisku noziegumu izdarīšanu, portālu “LA.lv” informēja Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldē.

Policijā klāsta, ka pagājušā gada novembrī Daugavpilī un Krāslavā ievērojami pieauga zādzību skaits no automašīnām. Tika izstrādāti un veikti dažādi meklēšanas pasākumi vainīgās personas noskaidrošanai un zādzību viļņa apturēšanai.

Šā gada janvārī Kriminālpolicijas darbinieki noskaidroja iespējamo ļaundari un aizdomās par vairākām zādzībām aizturēja agrāk vairakkārt tiesātu jaunu vīrieti. Aizturētais, 1993.gadā dzimis vīrietis, tiek turēts aizdomās par vairākām zādzībām Krāslavā, kur, iespējams, pastrādājis vismaz septiņas zādzības no automašīnām un kāda veikala, un nozadzis vienu auto. Savukārt Daugavpilī – apzagts viens dzīvoklis un četras automašīnas.

Operatīvo un meklēšanas pasākumu rezultātā Kriminālpolicijas darbinieki aizturēja vēl kādu rūdītu zagli, kurš tikai pērnā gada rudenī atbrīvots no ieslodzījuma vietas. 1971.gadā dzimušais vīrietis aizturēts nozieguma izdarīšanas brīdī, apzogot automašīnu Daugavpilī. Tai pašā naktī ļaundaris bija paspējis apzagt vēl kādu citu auto.

Policija turpina kriminālprocesu izmeklēšanu un pārbauda šo personu saistībā ar citām analoģiskā rakstura zādzībām.

Abi vīrieši ir arestēti un atrodas apcietinājumā. Notiek kriminālprocesu izmeklēšana, policija pārbauda abu vīriešu saistību ar dažādām citām zādzībām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+