×
Mobilā versija
+4°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
19. marts, 2015
Drukāt

Par Goda liepājnieku 2014 atzīts diriģents Jēkabs Ozoliņš

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Trešdienas, 18. marta vakarā, Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē notika “Goda un Gada Liepājnieku 2014” apbalvošanas ceremonija, kurā Goda Liepājnieka titulu saņēma diriģents un mūzikas pedagogs Jēkabs Ozoliņš, LA.lv uzzināja pilsētas domē.

Domes priekšsēdētājs Uldis Sesks un viņa vietnieki Gunārs Ansiņš un Jurijs Hadarovičs sveica liepājniekus Liepājas 390. dzimšanas dienā un pasniedza pilsētas augstākos apbalvojumus arī 15 Gada liepājniekiem, kuru veikums Liepājas labā 2014. gadā bijis pamanāms, nozīmīgs un sabiedrībā novērtēts, stāsta sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Iedzīvotāju interneta balsojumā par populārāko Gada Liepājnieku balsojumā tika izvirzīts Andris Vētra, mākslinieks un Liepājas teātra video mākslinieks, kurš teica: “Gods būt daļai no Liepājas un prieks, ka tas, ko es daru, der. Visi sumināmie pateicās gan cilvēkiem, kuri novērtējuši viņu veikumu, gan kolēģiem, draugiem un tuviniekiem, kuri viņus atbalsta.

Gada Liepājnieku 2014 TOP 15

Ilze Balode, Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktā kora “Laiks dibinātāja un diriģente, Em.Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolas skolotāja, zēnu kora diriģente – par iegūto sudraba medaļu 8.Pasaules koru olimpiādes Čempionu konkursā jaukto koru kategorijā.

Nora Brūdere, Liepājas pašvaldības dzīvnieku patversmes “Lauvas sirds vadītāja – par ieguldījumu dzīvnieku patversmes “Lauvas sirds darbības uzsākšanā un aktivitātēm, rosinot sabiedrībā atbildību par dzīvniekiem.

Māris Duka, remontstrādnieks Liepājas pirmsskolas izglītības iestādē “Pasaciņa” – par iniciatīvu un personīgo ieguldījumu, veidojot mājīgu, sakārtotu un gaumīgu vidi bērnudārzā “Pasaciņa”.

Vita Iesalniece, Dzīvokļu ĪB “Vītolu 6” valdes priekšsēdētāja – par neatlaidīgu darbu, sakārtojot namu Vītolu ielā 6/10 un iegūstot 1. vietu konkursā “Latvijas energoefektīvākā daudzdzīvokļu māja 2014.

Tatjana Jaremčuka, biedrības “Liepājas Modes un Mākslas Studija” valdes priekšsēdētāja – par Liepājas modes svētku organizēšanu 2014.gadā.

Zigurds Kirhners, SIA “Firma UPTK valdes loceklis – par bērnudārza “Pienenīte” un Liepājas Valsts 1.ģimnāzijas renovācijas darbu sekmīgu organizēšanu un vadīšanu.

Atvars Lakstīgala, VSIA Liepājas Simfoniskais orķestris galvenais diriģents un mākslinieciskais vadītājs – par nomināciju Lielajai Mūzikas balvai ar Ludviga van Bēthovena Trešās simfonijas atskaņojumu Vidzemes koncertzālē “Cēsis.

Herberts Laukšteins, SIA “Liepājas teātris” valdes loceklis – par Liepājas teātra izcilajiem sasniegumiem “Spēlmaņu nakts” nominācijās 2014. gadā.

Dzintra Litavniece, SIA “Liepājas reģionālā slimnīca” Kurzemes Uroloģijas centra vadītāja, uroloģe – ķīmijterapeite – par Kurzemes Uroloģijas centra izveidi Liepājas Reģionālajā slimnīcā.

Jānis Preiss, vindsērfinga sportists – par augstiem sasniegumiem vindsērfingā 2014. gadā – 1. vietu Eiropas kausa kopvērtējumā, 1. vietu pasaules čempionātā vecumā virs 35 gadiem un Liepājas vārda popularizēšanu pasaulē.

Ilze Elizabete Rasa, radošās pilnveides studijas “Mākslas Pasāža RADI” vadītāja – par radošās pilnveides studijas “Mākslas Pasāža RADI” izveidi un tās aktīvu darbību 2014. gadā.

Ilze Valce, Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauniešu kora “INTIS” dibinātāja un diriģente, Liepājas Universitātes sieviešu kora “Atbalss” diriģente – par iegūto sudraba medaļu 8.Pasaules koru olimpiādes Čempionu konkursā jaukto koru kategorijā un garīgās mūzikas kategorijā.

Pēteris Valdmanis, SIA “LDC Datortehnika” direktors, vieglatlēts – par iegūto Pasaules čempiona titulu augstlēkšanā Pasaules čempionātā senioriem Budapeštā.

Māris Verpakovskis, futbola kluba “Liepāja” prezidents – par uzņēmību, atjaunojot un vadot futbola klubu “Liepāja”.

Andris Vētra, mākslinieks un Liepājas teātra video mākslinieks – par aktīvu un radošu darbu, veidojot projekcijas un video materiālus Liepājas teātra izrādēm un Liepājai nozīmīgiem pasākumiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+