Mobilā versija
+6.8°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
3. janvāris, 2014
Drukāt

Par koordinētu mediju politiku


Foto - LETAFoto - LETA

Kultūras ministrija (KM) izstrādājusi ziņojumu par Mediju politikas nodaļas izveidi, intervijā Latvijas Radio vakar apstiprināja kultūras ministre Dace Melbārde.

Viņa, atsaucoties uz pasaules valstu pieredzi, pauda, ka “mēs tikai iegūtu, ja izveidotu vienu valsts institūciju, kas koordinētu mediju politikas izveidi”. “Lai varētu sākt strādāt pie koordinētas mediju politikas, jābūt ir kādai institūcijai, kas ar to nodarbojas. Šobrīd mediju politikas veidošana Latvijā ir sadrumstalota. (..) Mums nav viena institūcija, kas kopumā atbild par mediju politiku vai arī par informācijas telpas politiku Latvijā, ” šādas nodaļas nepieciešamību pamatoja ministre.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+