×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.0°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
8. decembris, 2013
Drukāt

Par “Latvijas gada auto 2014” kļūst “Škoda Octavia”

Foto-LETAFoto-LETA

Autožurnālists Normunds Avotiņš (no kreisās), konkursa "Latvijas Gada auto 2014" organizators Māris Ozoliņš un uzvarētāja "Škoda Octavia" pārstāvis konkursa "Latvijas Gada auto 2014" apbalvošanas ceremonijā viesnīcā "Avalon Hotel".

Par “Latvijas gada auto 2014” kļuvusi “Škoda Octavia”, informēja pasākuma organizētāji. Otrajā vietā ir ” Peugeot 308″, bet trešajā – “Audi A3 Limousine”.

“Gada auto titulu godam pelnījusi automašīna, kas pircēju spēj patīkami pārsteigt ar inovatīviem inženiertehniskajiem risinājumiem, nemazinot autobraucēja braukšanas komfortu un nesadārdzinot autobraukšanas prieku ikdienā – gada auto ir jābūt apveltītam ar izcilību un saprātīgumu izmaksu ziņā,” uzsvēra Auto asociācijas prezidents Andris Kulbergs. “Konkurss “Latvijas gada auto” sevi pierāda kā Latvijas auto tirgotājiem un pircējiem svarīgu vietēja mēroga ekspozīciju, par ko liecina pieteiktais automobiļu skaits. Profesionālas žūrijas vērtējums viennozīmīgi palīdz auto tirgotājam veiksmīgāk uzrunāt potenciālo klientu.”

Konkursam “Latvijas Gada auto 2014” drīkstēja pieteikt tikai jaunus auto modeļus, kas Latvijā pirmo reizi ir pieejami pēc 2012.gada 1.novembra vai būs pieejami līdz 2013.gada 6.novembrim, liecina informācija “Latvijas gada auto” mājaslapā.

Konkurss “Latvijas Gada auto” šogad notiek jau piecpadsmito reizi – pirmoreiz to rīkoja 1998.gadā. Žūriju veido autožurnālisti, autoeksperti un autosportisti.

Konkursa “Latvijas Gada auto” organizators ir Māris Ozoliņš, portāla “iauto.lv” vadītājs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+