×
Mobilā versija
+16.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
20. jūnijs, 2012
Drukāt

Par Latvijas un Krievijas sieviešu iesaistīšanu prostitūcijā ASV aizturētas divas personas

Foto - AFPFoto - AFP

ASV aizturētas divas personas, kas sievietes no Latvijas un Krievijas iesaistīja prostitūcijā Losandželosā, ziņo laikraksts “San Francisco Chronicle”.

Santamonikas policija un imigrācijas dienests aizturēja 38 gadus veco Meru Hakopjanu un 31 gadu veco viņa sievu Nataļju Muravjevu. Viņiem izvirzītas apsūdzības prostitūcijas tīkla organizēšanā un kā drošības līdzeklis piemērots apcietinājums. Apsūdzības izvirzītas arī Hakopjana bijušajai sievai, 43 gadus vecajai Allai Kasjanovai, kas vēl joprojām ir brīvībā un, pēc izmeklētāju novērtējuma, varētu būt pametusi ASV.

Apsūdzētie maksāja vervētājiem, lai viņi ārzemēs atrastu potenciālās prostitūtas un palīdzētu viņām iegūt atļauju ieceļošanai ASV, kā arī apmaksāja lidmašīnas biļeti uz Losandželosu. ASV federālie aģenti izmeklēšanu sāka septembrī, kad Losandželosas starptautiskajā lidostā tika apturētas divas sievietes no Latvijas. Abu sieviešu stāstītais par viņu tālākajiem plāniem aģentos radīja aizdomas, kā arī viņu bagāžā atrastas seksa rotaļlietas.

Izmeklētāji kopš tā laika identificējuši 12 sievietes, kuras apsūdzētie ieveduši vai mēģinājuši ievest ASV. Nav skaidrs, vai visas sievietes apzinājās, kādu darbu viņas brauc strādāt ASV. Lietas risināšnjasa gaitā atrastās e-pasta vēstules liecina, ka Hakopjans maksāja kādai sievietei Rīgā, kas vervēja potenciālās prostitūtas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+