Mobilā versija
Brīdinājums +16.6°C
Rodrigo, Rauls
Svētdiena, 24. septembris, 2017
7. marts, 2017
Drukāt

Par mata tiesu izdodas izvairīties no traģēdijas (5)

Foto no "skaties.lv"Foto no "skaties.lv"

Netālu no Ķekavas kāds negadījums tikai laimīgas sagadīšanās dēļ nekļuva par kārtējo traģēdiju. Proti, desmitiem tonnas smags kravas automobilis izslīdējis uz šosejas, savukārt apkārt esošo vieglo šoferīšiem nācies mukt kur kuram.

Visticamāk, pa galveno ceļu braucošo vieglo automobiļu šoferīšu acu priekšā šajā brīdī pazibējusi visa dzīve.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Vakar valsts ceļu uzturētāji pildīja savu nolikumu un viņiem bija pie vienas vietas situācija uz ceļiem, viņi gaidīja kad beigs snigt. Pa to laiku veidojās korķi no furam. Es tādus redzēju Sventē, pie pagrieziena uz Daugavpils apvedceļu ceļā Daugavpils – Rīga un domāju ka tie nebija vienīgie….Bet nolikums ir nolikums un absolūts pofigs ka autovadītāji mokās, ka uz ceļiem ir izveidojusies pamatīga ledus kārta – nolikums ir pirmajā vietā.

  2. lai notīra ceļus

  3. Man 30 gadu staazs uz fuuraam ,pa siem gadiem audz ko naacies redzeet !!!! Lai pasi auto vadiitaaji soda tos lidotaajus,kuri pa graavjiem dziivojas !!!! Lai paseed un padomaa,kaapeec taa vinjiem sanaacis tur buut !!!!!!! Auto,riepas var buut krutas,bet ko liidz ja vadiitaajs neadekvaats????? Zaali sapiipeejies ,vai deputaata atvase?? Ko no taadiem,kaadu kultuuru var gaidiit??? Lai DIEVS man piedod,sitieties pashi,bet citus cilveekus nedarat NELAIMIIGUS !!!!

  4. Celju uztureetaaji vainiigi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tam plusam veel klaat naak vieglo auto vadiitaaju PAARGALVIIBA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  5. Pilnīgi infantīlls raksts. Šķiet, kāds vidusskolnieks tādu varētu uzrakstīt. “desmitiem tonnas” , kas par stila pērli ziņu rakstam: “pa galveno ceļu braucošo vieglo automobiļu šoferīšu acu priekšā šajā brīdī pazibējusi visa dzīve”.

Jānis Rukšāns politikas vietā izvēlējās puķu dobes"Ir reizes, kad naktī nevaru aizmigt – jādomā par to, ka pie mums tik daudz kas ir izcūkots," saka Jānis Rukšāns, viens no Latvijas Tautas frontes (LTF) dibinātājiem.
Vakar dīķī noslīcis cilvēksVakar dīķī Maltas pagastā, Rēzeknes novadā, noslīcis cilvēks.
Draugiem Facebook Twitter Google+