Mobilā versija
+5.0°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
7. jūlijs, 2015
Drukāt

Par sievietes nonāvēšanu ar stikla lausku un auto sadedzināšanu soda ar 20 gadiem cietumā

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Gulbenes rajona tiesa par sievietes tīšu slepkavību ar pudeles lausku un mašīnas nolaupīšanu, tās sadedzināšanu apsūdzēto Edvardu Gineviču sodījusi ar 20 gadu cietumsodu, kā arī probācijas uzraudzību uz trim gadiem, aģentūrai BNS pastāstīja tiesas pārstāve Gunta Gulbinska.

Tāpat tiesa atzina Gineviču par vainīgu pēc Krimināllikuma panta par svešas kustamas mantas slepenu vai atklātu nolaupīšanu (zādzība), sodot viņu ar 1800 eiro naudas sodu jeb piecām minimālajām mēnešalgām.

Pilns tiesas spriedums būs pieejams 21.jūlijā un to desmit dienu laikā varēs pārsūdzēt apelācijas kārtībā.

Ginevičs savu vainu iepriekš atzinis, taču nevar paskaidrot, kāpēc šos noziegumus pastrādājis.

Lēmumā par krimināllietas nodošanu tiesai norādīts, ka Ginevičs, atrodoties uz autoceļa apstādināja vieglo automašīnu, lai nokļūtu sev vēlamajā galamērķī. Cietusī automašīnas vadītāja jau iepriekš vairākkārt bija vedusi apsūdzēto bez atlīdzības savā automašīnā.

Brīdī, kad apsūdzētais vīrietis iesēdās automašīnā, viņš bija alkohola reibumā un braukšanas laikā viņš turpināja lietot alkoholu. Apsūdzētais pret automašīnas durvīm sasita minētā alkoholiskā dzēriena pudeli, par ko automašīnas vadītāja izteica viņam aizrādījumu un apstājās ceļa malā.

Reaģējot uz to, apsūdzētais vīrietis kļuva agresīvs un ar pudeles lausku iedūra cietušajai kaklā. Pēc tam, turpinot uzsākto vardarbību, apsūdzētais ar stikla lausku turpināja griezt cietušās kakla priekšējo virsmu. No gūtajiem ievainojumiem cietusī sieviete mira.

Pēc sievietes noslepkavošanas, apsūdzētais izdarīja svešas kustamas mantas slepenu nolaupīšanu (zādzību), piesavinoties cietušās automašīnu un personiskās lietas. Apsūdzētais ar nozagto automašīnu aizbrauca uz neapdzīvotām mājām, kur paslēpa sievietes līķi un aizdedzināja mašīnu.

Apsūdzētajam vīrietim celta apsūdzība par sevišķi smaga nozieguma izdarīšanu, kas paredzēts Krimināllikuma 116.pantā, kā arī par mazāk smaga nozieguma izdarīšanu, kas paredzēts 175. panta pirmajā daļā.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (27)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (24)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+