Mobilā versija
-2.8°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
31. marts, 2014
Drukāt

Par skaistāko pastmarku pērn atzīta “Drukas darbiem 425” (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Sociālo tīklu lietotāju skatījumā “Latvijas Pasta” (LP) skaistākā 2013. gadā izdotā pastmarka ir mākslinieces Artas Ozolas-Jaunarājas radītā pasta vērtszīme “Drukas darbiem 425”, kas veltīta drukas darbu uzsākšanas 425.gadadienai Latvijas teritorijā.

Par šo pastmarku nodotas 758 balsis, otrajā vietā atstājot vērtszīmi “Veltījums Latvijas sportistiem”, bet trešajā – krāšņo “Ziedu” sērijas pastmarku Īriss. Kopumā par pērn izdotajām pastmarkām nodotas 4010 balsis.

Pastmarku “Drukas darbiem 425” “Latvijas Pasts” izdevis 2013.gada oktobrī 50 000 eksemplāru tirāžā. Māksliniece tajā attēlojusi Rīgas pirmās tipogrāfijas dibinātāja Nikolaja Mollīna autogrāfu un pasaulē vecāko saglabājušos iespiedpresi no “Plantin-Moretus” muzeja Antverpenē.

“Drukas darbiem 425” ir trešā Ozolas-Jaunarājas veidotā vērtszīme, kuru iedzīvotāji atzinuši par gada skaistāko pastmarku.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Šī ir vienīgā Latvijas pastmarka, kura nodrukāta bez valsts vārda LATVIJA .

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (19)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Draugiem Facebook Twitter Google+