Mobilā versija
+7.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
28. janvāris, 2016
Drukāt

Par slideno ielu upuriem kļuvuši 28 cilvēki

Foto - LETAFoto - LETA

Gājēji atkušņa laikā Alfrēda Kalniņa ielā.

Diennakts laikā 28 cilvēki guvuši nopietnas traumas, paslīdot uz slidenajām ielām, LNT raidījumam “900 sekundes” sacīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

28 cilvēki guvuši nopietnas traumas, paslīdot uz slidenām ietvēm, no tiem 14 gadījumi ir Rīgā. Turklāt gūtie savainojumi daudziem ir nopietni – roku, kāju lūzumi, galvas traumas un divos gadījumos nopietni mugurkaula savainojumi.

Divi no cietušajiem bijuši nepilngadīgie, bet pārējie cilvēki – vecumā no 30 līdz 80 gadiem. Traumas guvušas pārsvarā sievietes.

Bijuši arī divi gadījumi, kad nopietni cietuši cilvēki, kuriem no jumtiem uzkritis sniegs un ledus.Tā kāda 17 gadus veca jauniete guvusi galvas un pleca traumas, bet Rīgā 53 gadus vecam vīrietim tikusi savainota galva.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+