×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.9°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
27. oktobris, 2014
Drukāt

Par studentes Elīnas Pupiņas nonāvēšanu piespriež 10 gadu ilgu cietumsodu (2)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Tiesas sēde. Tiesa pasludina spriedumu krimināllietā, kurā par savas draudzenes nogalināšanu strīda laikā apsūdzēts Jānis Gaigals. Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesa.

Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesa Elīnas Pupiņas nonāvēšanā apsūdzētajam Jānim Gaigalam pirmdien piesprieda cietumsodu 10 gadu un viena mēneša apmērā, liekot viņu apcietināt tiesas zālē, aģentūra BNS uzzināja tiesā.

Gaigals atzīts par vainīgu gan Pupiņas nonāvēšanā, gan arī zādzībā.

Tiesa tāpat piemēroja Gaigalam policijas kontroli uz vienu gadu, kā arī nolēma piedzīt no viņa materiālo atlīdzību par labu cietušajiem: Aijai Pupiņai 13 090 eiro, Mihailam Pupiņam – 14 601 eiro, bet Agnesei Pupiņai – 5000 eiro apmērā. Gaigalam būs arī jāatlīdzina tiesāšanās izdevumi.

Pilns tiesas spriedums būs pieejams 31.oktobrī, to iespējams pārsūdzēt 10 dienu laikā.

Aģentūra BNS ziņoja, ka, saskaņā ar krimināllietas materiāliem apsūdzētais 2012.gada 15.maijā atradies savā dzīvesvietā Rīgā, kur gaidījis draudzeni Pupiņu. Kad viņa ieradās dzīvoklī, starp viņiem izcēlās sadzīvisks strīds.

Būdams alkohola reibumā, apsūdzētais vīrietis ar abām rokām satvēra sievietes kaklu un sāka viņu žņaugt, bet pēc tam sievietei vairākas reizes iesita pa galvu. Pēc nodarītajiem miesas bojājumiem sieviete nomira.

Lieta iepriekš vairākas reizes atlikta, lai izskatītu noslepkavotās jaunietes radinieku izteiktos lūgumus, vienā no tiem tika lūgts veikt līķa ekshumāciju. Tāpat noslepkavotās meitenes radinieki bija lūguši veikt papildu ekspertīzes dažādiem lietiskajiem pierādījumiem – drēbēm, datoram, mobilajam telefonam. Lūgts arī veikt atkārtotu notikuma vietas apskati.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Tikai 10 gadi? Nozheelojami maz shim sabiedriibas atkritumam. Vai Valmierieshi tieshaam nevareetu sanjemties un ..???

  2. jaaliek pie darba neviss jaaliek cietumaa, lai straadaa un visus liidzekljus cietushajiem…

Draugiem Facebook Twitter Google+