×
Mobilā versija
+5°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
25. maijs, 2015
Drukāt

Pārdoti 65% biļešu, tomēr arī uz lielākajiem notikumiem tās vēl pieejamas

Foto: LETAFoto: LETA

Pirmajās divās biļešu tirdzniecības dienās nopirkti 65 % no publiskā tirdzniecībā pieejamām biļetēm jeb kopumā 29 500 biļetes uz visiem Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku pasākumiem, pastāstīja svētku sabiedrisko attiecību speciāliste Inga Vasiļjeva.

Vasiļjeva stāsta, ka vēl nopērkamas biļetes uz Noslēguma koncertu “Manā dziesmā tu…” 12. jūlijā plkst.19 un tā ģenerālmēģinājumu 11. jūlijā plkst.11, pūtēju orķestra koncertu “Taures sauc” 9. jūlijā plkst.19 un tā ģenerālmēģinājumu plkst. 15, folkloras konkursu uzvarētāju koncertu “Gudru ņēmu padomiņu” 9. jūlijā plkst.19:, tautas mūzikas koncertu Lai balstiņis tālu skan!” 8. jūlijā plkst. 18, bērnu un jauniešu simfonisko orķestru koncertu “Tūkstošbalsu simfonija” 6. jūlijā plkst. 19 un mūsdienu deju lielkoncerta “Te mēs es@m” ģenerālmēģinājumu 6. jūlijā plkst.17.

Būtiskākie Svētku notikumi tiks rādīti gan tiešraidē, gan ierakstos Latvijas Radio, Latvijas Televīzijā un internetā.

XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki norisināsies Rīgā no 6. līdz 12. jūlijam, tajos piedalīsies ap 37 000 dalībnieku. XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkus rīko Valsts izglītības satura centrs, atbalsta lieldraugi Swedbank un Kārums, kā arī atbalstītāji Latvijas Mobilais Telefons (LMT), Latvijas valsts meži, Valsts kultūrkapitāla fonds, Statoil un Moller Auto lidosta.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+