Horoskopi un mistika
Ezoterika

Pareģojums 2018. gada maijam. Kurā no attēliem tu saredzi eņģeli?1


Avots: Our-life-fb.ru
Avots: Our-life-fb.ru
Avots: Our-life-fb.ru

Izvēlies to attēlu, kurā mākoņi visvairāk izskatās kā eņģelis, un tu uzzināsi, kas tevi sagaidīs 2018. gada maijā!

Mākoņi Nr.1

Tu esi atjautīgs un skaists cilvēks! Lai tiešām justos laimīgs, dalies savā veiksmē un pozitīvismā ar citiem. Netērē velti savu laiku tiem, kuri tev nesniedz atpakaļ tādu pašu pozitīvismu un mīlestību, kādu to sniedz viņiem. Koncentrējies uz to, kas tev ir patiešām svarīgi. Tas tevi padarīs spēcīgāku, bet citi tevi cienīs par tavu izvēli!

Mākoņi Nr.2

Tev piemīt brīnišķīgas spējas atrisināt problēmas un palīdzēt tiem, kam tas ir vajadzīgs, tāpēc visi tevi tā mīl! Gaidi izmaiņas karjerā un mīlestībā. Es uzmanīgs, kam uzticies. Tenkas un apmelojumi var tevi ietekmēt! Nebaidies cilvēkiem dāvināt savu smaidu. Ar to tu viņus padarīsi laimīgākus!

Mākoņi Nr.3

Būt tevis mīlētam ir viena no lielākajām dzīves dāvanām. Tu esi pazīstama ar savu dāsnumu, skaistumu un bezgalīgu mīlestību pret citiem! Domas par savu nākotni liek tev runāt un rīkoties godīgi. Ļauj sev būt neaizsargātam.

Mākoņi Nr.4

Tev patīk riskēt kā mīlestībā, tā arī darbā. Tas ir labi, jo pēdējā laikā riski ir atmaksājušies pozitīvi. Vai tas būtu finanšu, vai mīlas lietās, katrā ziņā gaidi iepriecinošus jaunumus nākotnē!

Mākoņi Nr.5

Tava labākā īpašība ir tā, ka tu esi uzstājīgs un nekad nepadodies. Tev ir spēcīga sirds un neatkarīgi no tā, kas notiek tavā dzīvē, tu nepadodies uz turpini iet uz priekšu. Tas ir lieliski!

Mākoņi Nr.6

Saistītie raksti

Tava labākā īpašība ir uzticība saviem tuviniekiem. Tu būsi gatavs atdot savu dzīvību tuva drauga, ģimenes locekļa vai mīlestības dēļ. Tu esi brīvdomātājs, kas augstu vērtē savu neatkarību. Bet tai pašā laikā tev ir tuvi draugi, kurus tu apmeklē, kad nepieciešama palīdzība vai arī ir vajadzība izrunāties. Sagaidi ievērojamas izmaiņas savās attiecībās.

Mākoņi Nr.7

Tava labākā īpašība ir bezgalīgā spēja piedot! Ja lielākajai daļai cilvēku piemistu šī spēja, pasaule būtu daudz labāka. Tu nekad nezini, kas var notikt neliela riska dēļ. Vai nezini stāstu par sniegavīru, kas izraisīja lavīnu?

Avots: Our-life-fb.ru

LA.lv