Mobilā versija
+6.8°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
31. decembris, 2014
Drukāt

Pārolainē vilciens nāvējoši traumējis vīrieti (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Šorīt plkst. 6.20 pie Ķeguma dzelzceļa stacijas kravas vilciens “uzkabināja” uz sliedēm stāvošu automašīnu, informē Valsts policija.

Šajā negadījumā cilvēki nav cietuši, aģentūra LETA uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā. Negadījums noticis uz pārbrauktuves.

Traģisks negadījums vakar vakarā notika Pārolainē, kur pasažieru vilciens nāvējoši traumējis vīrieti.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki pagājušajā diennaktī arī snieguši palīdzību automašīnu avārijās cietušajiem. Vakar autoceļa Jelgava – Kalnciems piektajā kilometrā sadūrās divas automašīnas. Glābēju palīdzība bija nepieciešama, lai no automašīnas atbrīvotu 25 gadus vecu sievieti.

Savukārt Kurzemē, Zirņu pagastā, autoceļa Saldus-Liepāja trešajā kilometrā sadūrās kravas automašīna un vieglā automašīna. Glābēji atbrīvoja no vieglās automašīnas aptuveni 35 gadus vecu sievieti.

Pagājušajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki 21 reizi devās glābšanas darbos un dzēsa 17 ugunsgrēkus.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kas ir Pārolaine? Zinu tik Olaini un Jaunolaini – gan kā apdzīvotas vietas, gan kā dz/c staciju nosaukumus.

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+