×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
12. jūlijs, 2012
Drukāt

Pārtikas pakas trūcīgākajiem iedzīvotājiem Rīgā dalīs septiņās vietās

Foto-LETAFoto-LETA

Rīgā Eiropas Komisijas finansētās programmas pārtikas pakas trūcīgākajām personām izsniegs piecas organizācijas septiņās izdales vietās, informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Tiesības saņemt pārtiku Rīgā ir ģimenēm vai atsevišķi dzīvojošām personām, kas atzītas par trūcīgām un kam izsniegta Rīgas Sociālā dienesta izziņa par šā statusa piešķiršanu. Pārtiku var saņemt arī ģimenes vai personas, kas atzītas par maznodrošinātām atbilstoši pašvaldības saistošajiem noteikumiem, uzrādot attiecīgu izziņu, kā arī ģimenes vai personas, kas atzītas par tiesīgām saņemt Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības likumā noteikto vienreizējo pašvaldības pabalstu ārkārtas situācijā, ja minēto faktu apliecina Rīgas Sociālais dienests.

Pārtikas pakā ir pilnpiena pulveris, makaroni, auzu pārslu biezputra ar ogām vai augļiem, pankūku milti, kartupeļu biezputra, griķi, manna, kviešu milti, sautētas cūkgaļas konservi.

Rīgā pārtikas pakas dalīs biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts”, Evaņģēliskā kristiešu draudze “Zilais Krusts”, Rīgas Vasarsvētku draudze “Kristīgais centrs “Labā vēsts””, biedrība “Latvijas Samariešu apvienība” un biedrība “Žēlsirdības misija “Dzīvības ēdiens””.

Pārtikas pakas dala biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” Gaiziņa ielā 7, bet jūlijā un augusta sākumā tiks atvērtas vēl sešas izdales vietas.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +12.7
Alūksne +10.4
Daugavpils +10.6
Saldus +11.2
Liepāja +13.5
Jelgava +11.9
Ventspils +14.1
Limbaži +10
Madona +10.1
Rēzekne +10.3
Draugiem Facebook Twitter Google+