×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
4. jūnijs, 2017
Drukāt

Pasliktinājušās līdzšinējā Liepājas mēra Seska pozīcijas (3)

Liepājas mērs Uldis SesksLiepājas mērs Uldis Sesks

Foto - LETA

Pašvaldību vēlēšanās Liepājā visvairāk balsu ir ieguvusi esošā mēra Ulda Seska vadītā Liepājas partija, kuru atbalstīja 31,26% vēlētāju, kā arī LRA, kura ieguva 29,15% balsu. Tāpat domē iekļuva “Saskaņa”, par kuru nobalsoja 19,58% vēlētāju.

Iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās 2013.gadā par Liepājas partiju nobalsoja 37,06%, un tā ieguva septiņas vietas domē. Tālāk sekoja Reformu partija ar 30,42% vēlētāju atbalstu un piecām vietām domē, bet “Saskaņas centrs” saņēma 16,88% atbalstu ar trīs mandātiem.

Līdzšinējā Liepājas mēra Ulda Seska (“Liepājas partija”) pozīciju pasliktināšanās pašvaldību vēlēšanās ir milzīgs Latvijas Reģionu apvienības (LRA) panākums, šorīt Latvijas Radio raidījumā “Krustpunktā” sacīja Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes asociētais profesors Ojārs Skudra.

Viņš sacīja, ka Seska pozīciju pasliktināšanās ir ļoti pārsteidzoša, tomēr tajā pašā laikā viņš uzsvēra, ka tas ir ļoti liels panākums, ja runā par Saeimas deputāta Mārtiņa Bondara vadīto LRA. “Seska pozīcijas ir vājinājušās. Ir pilnīgi skaidrs, ka Seska kungam ir jāņem viena no tām divām [Liepājas domē ievēlētajām] partijām koalīcijā,” sacīja Skudra.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Visvairāk balsu un plusu ir tieši Vilnītim. Tā kaudze, kuru seskucim uzgāza, ir tikai tīras patiesības kaudze, kuru liepājnieki sen jau zināja, tie tam ne tuvu ne visa.

  2. tas ir reģionu apvienības panākums? tātad viņi maksāja Točelovskim par to .. vezumu, kas tika uzgāzts Seskam? neaizmirstiet, ka Seska partiju ir atbalstījis lielākais Liepājas vēlētāju skaits. Vilnītim jeb reģionu apvienībai nekas nav mainījies – cik bija, tik ir. un te neviens nedomāja par to, kādu partiju (jau trešo? vai ceturto?) viņš pārstāv. kas ir Vilnīša pakaļskrējēji, tie skries, kaut šis Saskaņā iestāsies.

  3. Jūtu līdzi!

Draugiem Facebook Twitter Google+