Mobilā versija
-2.8°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
18. marts, 2014
Drukāt

Pašvaldības aicina dalībai konkursā (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) aicina pašvaldības pieteikt savas kandidatūras konkursā “Eiropas Gada pašvaldība 2014”.

Šogad uzvarētāji tiks noteikti vairākās kategorijās. Kā galvenā joprojām ir cīņa par Eiropas Gada pašvaldības titulu. Laureātus noteiks arī nominācijās “Pašvaldība izglītotam, radošam un aktīvam iedzīvotājam” ar apakšnomināciju “Pašvaldība veselam iedzīvotājam” un nominācijā “Pašvaldība iedzīvotāju iesaistīšanai” ar apakšnomināciju “Pašvaldība ES vērtību un iespēju popularizēšanai”. Žūrija konkursā vērtēs gan to, kā pašvaldībās tiek nodrošināta iedzīvotāju dzīves kvalitāte, piemēram, kādas ir iespējas personības attīstības veicināšanā. Konkursa otrajā kārtā pašvaldības varēs pieteikt kandidātus nominācijai “Eiropas Gada cilvēks”. Konkursā šogad var piedalīties visas pilsētu un novadu pašvaldības, izņemot iepriekšējā gada uzvarētājas – Liepājas pilsētas un Iecavas novada.

Konkursa “Eiropas Gada pašvaldība 2014” norise

* Konkurss norisināsies divās kārtās: pirmajai kārtai pašvaldības var pieteikties līdz 7. maijam.

* Pašvaldībām ir jāaizpilda un jāiesniedz pieteikums.

* Katrā plānošanas reģionā tiks izveidota vērtēšanas komisija. Trīs labākās pašvaldības no katra reģiona tiks izvirzītas otrajai kārtai.

* Pašvaldības vērtēs trīs kategorijās: lielās pilsētas, novadu pašvaldības ar iedzīvotāju skaitu līdz 7000 un ar iedzīvotāju skaitu virs 7000.

* Svinīgā apbalvošanas ceremonija paredzēta 26. septembrī.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Šitā šķībā bilde man šķiet nav vis LETA-s…

Vecāku nevērība dārgi maksā: mamma pati aplej zīdaini ar karstu tēju (3)Pagājušā diennaktī slimnīcās nogādāti četri bērni ar ķermeņa apdegumiem, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamā medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+