Mobilā versija
-2.8°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
17. marts, 2014
Drukāt

Pavļuts būs ārlietu ministra ārštata padomnieks sadarbībai ar uzņēmēju organizācijām (3)

LETALETA

Bijušais ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts no pirmdienas sācis darbu ārlietu ministra Edgara Rinkēviča birojā, informēja Ārlietu ministrijas Preses un informācijas nodaļā.

Pavļuts iecelts par ārlietu ministra ārštata padomnieku sadarbībai ar uzņēmēju organizācijām Latvijas ārējo ekonomisko interešu īstenošanā. Pavļuts sniegs padomus ārlietu ministram Latvijas ārējās ekonomikas attīstības veicināšanai un strādās bez atlīdzības.

Pavļuts iepriekš bijis  ekonomikas ministrs, “Swedbank” Korporatīvo attiecību pārvaldes vadītājs, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras valdes loceklis, vadzinību konsultants un pasniedzējs, valsts sekretārs Latvijas Kultūras ministrijā. Šobrīd Pavļuts pilda arī ekonomikas ministra Vjačeslava Dombrovska ārštata padomnieka pienākumus starptautisko enerģētikas projektu, iestāšanās Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijā (OECD) koordinācijas jautājumos, kā arī darbojas kā konsultants un pasniedzējs.

Pavļuts ir ieguvis maģistra grādu sabiedrības vadībā Hārvarda Universitātē, ASV.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Kā .. bija tur pie janukoviča naudas lietās?

  2. ko Pavljuts taisās ar reketu pie uzņēmējiem nodarboties,iekasēt kā kasieris?

  3. Katram .. vietu pie siles. .. Kurp velies Latvija. Tāpēc gudrie un spējīgie aizbrauc,ka viņiem nerīko konkursus uz šo amatu, bet paņem partijnieku.

Vecāku nevērība dārgi maksā: mamma pati aplej zīdaini ar karstu tēju (3)Pagājušā diennaktī slimnīcās nogādāti četri bērni ar ķermeņa apdegumiem, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamā medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+