Mobilā versija
+6.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
17. marts, 2014
Drukāt

Pavļuts būs ārlietu ministra ārštata padomnieks sadarbībai ar uzņēmēju organizācijām (3)

LETALETA

Bijušais ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts no pirmdienas sācis darbu ārlietu ministra Edgara Rinkēviča birojā, informēja Ārlietu ministrijas Preses un informācijas nodaļā.

Pavļuts iecelts par ārlietu ministra ārštata padomnieku sadarbībai ar uzņēmēju organizācijām Latvijas ārējo ekonomisko interešu īstenošanā. Pavļuts sniegs padomus ārlietu ministram Latvijas ārējās ekonomikas attīstības veicināšanai un strādās bez atlīdzības.

Pavļuts iepriekš bijis  ekonomikas ministrs, “Swedbank” Korporatīvo attiecību pārvaldes vadītājs, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras valdes loceklis, vadzinību konsultants un pasniedzējs, valsts sekretārs Latvijas Kultūras ministrijā. Šobrīd Pavļuts pilda arī ekonomikas ministra Vjačeslava Dombrovska ārštata padomnieka pienākumus starptautisko enerģētikas projektu, iestāšanās Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijā (OECD) koordinācijas jautājumos, kā arī darbojas kā konsultants un pasniedzējs.

Pavļuts ir ieguvis maģistra grādu sabiedrības vadībā Hārvarda Universitātē, ASV.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Kā .. bija tur pie janukoviča naudas lietās?

  2. ko Pavljuts taisās ar reketu pie uzņēmējiem nodarboties,iekasēt kā kasieris?

  3. Katram .. vietu pie siles. .. Kurp velies Latvija. Tāpēc gudrie un spējīgie aizbrauc,ka viņiem nerīko konkursus uz šo amatu, bet paņem partijnieku.

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+