×
Mobilā versija
+13.9°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
11. augusts, 2016
Drukāt

Pazīstamas kino melodijas krāšņā koncertšovā Talsos

Talsi

Visneiedomājamākās pārvērtības, pakaļdzīšanās, smieklīgākās situācijas, mīlas intrigas un arī šausmu epizodes – aizraujošās ainas, ko esam raduši redzēt slavenākajās kinofilmās, nu iedzīvinātas arī īpašā pašmāju skatuves notikumā – 13. augustā Talsu Sauleskalna estrādē notiks filmu un mūziklu brīvdabas koncertšovs visām paaudzēm – “Tā nav dzīve, tas ir kino!”, pulcējot pazīstamus latviešu dziedātājus, mūziķus un aktierus.

“Daudzu šo žanru melodijas jau no pirmajām notīm būs pazīstamas un līdzi dziedamas ikvienam,” sola koncertšova rīkotāji. Uz vienas skatuves sastapsies pasaulslaveni detektīvu, piedzīvojumu un šausmu filmu varoņi, komiķi, kino mūziklu varoņi. Vienā izrādē savienota Holivuda, latviešu kino klasikas zelta fonds un padomju kino nostalģija.

Ideja par koncertšovu radusies pirms trim gadiem producentei Ievai Šteinbergai kopā ar režisoru Valdi Pavlovski, domājot, kā radīt pilsētas svētkos līksmu pārsteigumu dažādu vecumu un dažādu gaumju cilvēkiem. “Vēlējāmies savienot kaut ko līksmu, aizraujošu un reizē kaut ko labi pazīstamu,” stāsta Ieva Šteinberga.

Koncertizrādes vadītājs Latvijas Nacionālā teātra un seriāla “Ugunsgrēks” aktieris Mārtiņš Brūveris aicinās skatītāju ielūkoties katrā no žanriem, ikreiz uzrunājot kā visiem pazīstams kino tēls. Komēdijā neiztiks bez Čārlija Čaplina, Džeimsa Bonda, Betmena, Leonardo Di Kaprio, Karaļa Artura,  Šurika, Operas spoka un pat tēvoča Festera no Adamsu ģimenītes.

Skaistākās kino un mūziklu melodijas izdziedās un izdejos koncertšova mākslinieki: dziedātāja Anmary, operdziedātāji Juris Vizbulis un Baiba Berķe, kuras izpildījumā skanēs ārija no mūzikla “Nožēlojamie”. Pirmoreiz koncertšovā piedalīsies arī mūziklu aktrise un dziedātāja Ieva Sutugova, dziesmu autors, radio personība un zemās balss īpašnieks – dziedātājs Mārtiņš Ruskis, dziedošais policists Nikolajs Puzikovs, jaunā roka balss Jānis Drēģeris. Viņiem pievienosies arī šarmantās dvīņu māsas Eva un Kaiva Molleres no grupas “Vintāža”.

Īpaši uz koncertu Talsos ieradīsies dziedātāja Endija Aleksandra Rezgale – viņas balss skanēs duetā ar Juri Vizbuli mūzikla “Operas spoks” skaņās. Savukārt jaunā vijolniece Inta Broka, kuras muzicēšana šobrīd vairāk dzirdama koncertos Turcijā un Krievijā, populārās filmas “Titāniks” melodijas izspēlēs nevis uz skatuves grīdas, bet – virs skatītāju galvām. Koncertizrādes horeogrāfes Gabijas Bīriņas deju grupas daiļās lēdijas un puiši izdejos dažādus kino stāstus, kā arī uzmirdzēs enerģiskā “Netīro deju” paraugdemonstrējumā. Par mūziku dzīvā izpildījumā gādās “Kino orķestris” pianista Jura Kristona vadībā.

Uzveduma producente ir pārliecināta, ka režisora Valda Pavlovska atlasītās kino un mūziklu melodijas uzrunā dažāda vecuma un gaumju skatītājus. “Kādam sirdij tuvāks ir latviešu kino, citam – padomju filmu klasika, taču ārzemju viesi priecājas par pasaules mūziklu meldijām. Cenšamies, lai garlaicīgi nebūtu nevienam. Īpaši padomāts par mazajiem skatītājiem – viņus priecēs gan dziesmiņa no populārās animācijas filmas “Ledus sirds”, gan no filmiņas par Šreku. Dziedātāji uzstāsies īpaši atlasītos, krāšņos kostīmos, cenšoties panākt maksimālu vizuālu līdzību ar kino varoņiem. Par to, ka mūsu doma ir trāpījusi desmitnieka, liecina koncertizrādes līdzšinējo apmeklētāju skaits, kas dažviet sasniedzis pat 15 tūkstošus skatītāju.”

Pēc koncertuzveduma apmeklētājus Talsos gaida balle kopā ar dziedātāju Daini Skuteli.

 

Varbūt noder!!

Koncertizrāde “Tā nav dzīve, tas ir kino!”: 13. VIII 22.00 Talsu Sauleskalna estrādē

Biļetes: “Biļešu paradīze” kasēs, www.bilesuparadize.lv, notikuma vietā.

Cena: EUR 8 – 12

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+