Latvijā
Novados

Pazudušā zēna māte skaidro, kapēc tik vēlu ziņojusi par Ivana pazušanu 8

Foto VP/kadrs no LTV video

Liepājā pazudušā piecus gadus vecā Ivana Berladina māte domājusi, ka puisēns ir kopā ar vecmammu, tapēc tik vēlu ziņojusi par zēna pazušanu, intervijā “LTV Ziņu” dienestam skaidroja puisēna mamma.

“Par dēla pazušanu uzzināju tikai svētdien, un tad uzreiz zvanīju policijai. Vecmamma nezvanīja tāpēc, ka domāja, ka Ivans ir pie manis, bet es domāju, ka pie viņas,” sacīja sieviete.

Viņa arī noliedza, ka puisēns bieži viens staigājis pa pilsētu:”Nē, viņš nekad viens pats nekur negāja.” Zēns bieži pastaigājies ar diviem puikām, arī vecākiem brāļiem, taču nekur tālu neesot gājis.

“Šī bija pirmā reize, kad viņš tā vienkārši aizgāja un pazuda,” sacīja māte.

Valsts policija atklāja, ka izmeklēta viena no versijām, ka zēns kaut kur devies kopā ar Lietuvas cirka trupu, kura zēna pazušanas dienā uzstājās Liepājā. Šī versija ir parbaudīta, taču nav apstiprinājusies.

Zēna meklēšanas darbi joprojām turpinās. Zēns tiek meklēts visā Latvijā un kaimiņvalstīs – Lietuvā un Igaunijā.

Jau vēstīts, ka VP svētdien saņemts iesniegums par to, ka sestdien ap plkst.8.30 no savas dzīvesvietas Liepājā, Pāvilostas ielā, izgāja piecgadīgais Ivans Berladins.

Saistītie raksti

Zēns ir vidējas miesas uzbūves, viņam ir īsi, gaiši mati, zilas acis. Viņam mugurā bija zila adīta jaka ar rāvējslēdzi un zilas sporta bikses. Kājās bija raibas zeķes un sandales bēšā krāsā. Zēns sarunājas krievu valodā.

Ja kādam ir informācija par zēna iespējamām uzturēšanās vietām, policija par to lūdz informēt, zvanot uz tālruņa numuru 110.

LA.lv