×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
1. oktobris, 2015
Drukāt

Pēc abonementa un dāvanām – uz pastu

Kalendars_LA_2016

Arī šogad, gādājot dāvanas “LA” abonentiem, esam izvēlējušies iepriecināt jūs ar tradicionālo komplektu  –  noderīgu sienas kalendāru un sirsnīgu grāmatu.

Visi “Latvijas Avīzes” lasītāji, kas laikrakstu abonēs vismaz janvārim, dāvanā saņems “LA” sienas kalendāru ar Andra Eglīša dabas fotogrāfijām, Ārijas Rudlapas dārza darbu kalendāru, Ilgoņa Vilka astronomiskajiem datiem un Ivara Gudrā planetāro prognozi. Ja “Latvijas Avīzi” abonēsit vismaz četriem mēnešiem, sākot ar janvāri, dāvanā saņemsit arī Daigas Mazvērsītes grāmatu “Uldis Stabulnieks. Tik un tā”.

Tieši pēc nedēļas, 8. oktobrī, komponistam Uldim Stabulniekam paliktu septiņdesmit. Sagaidot jubileju, tapusi grāmata – no vēstuļu, rokrakstu, nošu pierakstu, apsveikumu kaudzēm, saglabāto fotogrāfiju kastes krājumiem, intervijām, draugu un ģimenes atmiņām. Dzīvesstāsts top kā mozaīka un rāda gan jaunības cerības, gan panākumus un skarbo mūža nogali ar mirkļiem, kas vēl iemirdzas senākā spožumā, taču kopumā ‒ daudzi sapņi un nenotikušas atgriešanās pie klausītājiem un koncerti mīt vien uz papīra lapiņām. Tāpat kā komponista cerība uzrakstīt pašam savu grāmatu ar tik daudznozīmīgo virsrakstu “Tik un tā”. Taču labas idejas turpina dzīvot. Tik un tā ‒ grāmatas 304 lappusēs un neskaitāmos fotomirkļos dzīvo, joko, rada un pārdzīvo talantīgais mūziķis, komponists, draugs un vīrs Uldis Stabulnieks.

Un visbeidzot ziņa, kas iepriecinās daudzus, – gan kalendāru, gan grāmatu varēsiet saņemt visās pasta nodaļās uzreiz pēc abonementa noformēšanas (ja kādā no pasta nodaļām dāvanas beigsies, tad tās atkārtoti piegādās trīs darba dienu laikā). Par šādu pakalpojumu šogad esam vienojušies ar kolēģiem “Latvijas Pastā” un tāpēc visiem iesakām – neatlieciet abonēšanu uz decembra nogali un dodieties uz tuvākajām pasta nodaļām laikus!

Tiem, kas laikrakstu abonēs kādā interneta vietnē vai pa tālruni, tiks aizsūtīts uzaicinājums un pēc dāvanām būs jādodas uz norādīto pasta nodaļu. Uzaicinājumi tiks nosūtīti divas reizes – decembra un janvāra sākumā.

Ja jums rodas kāda neskaidrība vai jautājums par “Latvijas Avīzes” abonēšanu 2016. gadam, lūdzu, zvaniet mūsu lasītāju servisa pārstāvim Andrim Tiļļam pa tālruni 67096388.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+