×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
23. jūlijs, 2013
Drukāt

Pēc alkohola lietošanas un “vīraka” smēķēšanas slimnīcā nonākusi 12 gadus veca pusaudze

LETALETA

Vakar Zemgalē pēc alkohola lietošanas un tā sauktā “vīraka” jeb apreibinoša augu maisījuma smēķēšanas slimnīcā nonākusi 12 gadus veca pusaudze, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Komunikācijas nodaļas vadītāja Ilze Bukša.

Meitene lietojusi apreibinošās vielas draugu pulkā un nogādāta slimnīcā ar alkohola saindēšanos.

Citviet Zemgalē aizvadītajā diennaktī 51 gadu vecs vīrietis, strādājot ar motorzāģi, kritis un iezāģējis sev rokā. Vīrietis, iespējams, guvis arī rokas lūzumu. Savukārt Kurzemē 31 gadu vecs vīrietis, skaldot malku, iecirtis sev plaukstā. Viņš nogādāts slimnīcā Rīgā ar plaukstas muskuļu un cīpslu bojājumiem.

Vidzemē vakar 56 gadus vecam vīrietim kakla rajonā iedzēlis irsis. Kukaiņa dzēliens izraisījis dzīvībai bīstamu alerģisku reakciju, tādēļ vīrietis nogādāts slimnīcā. Vēl kāds 65 gadus vecs vidzemnieks vakar, nokrītot no velosipēda, savainojis elkoni, bet 13 gadus vecs puisis līdzīgā negadījumā guvis vēdera traumu.

Tikmēr kāds 12 gadus vecs kurzemnieks guvis smadzeņu satricinājumu un iespējamu sejas kaula lūzumu, nokrītot no pusotra metra augstuma skeitparkā, savukārt desmit gadus vecu kurzemnieci vakar sakodis nezināms suns.

Mediķi saņēmuši izsaukumu arī pie divus gadus vecas meitenes Latgalē, kurai mājās uz galvas uzkritis plaukts. Bērns nogādāts slimnīcā ar smadzeņu satricinājumu un iespējamu pieres kaula lūzumu.

Kopumā mediķi pagājušā diennaktī saņēmuši 1133 izsaukumus. No tiem 167 saistīti ar dažāda veida traumām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+