×
Mobilā versija
+7.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
26. maijs, 2012
Drukāt

Pēc automašīnas iebraukšanas Daugavā izglābjas divi cilvēki

daugava4

Pēc vieglās automašīnas iekrišanas Daugavā ceturtdien izglābušies divi cilvēki.

Valsts policijas pārstāve Sintija Virse informēja, ka 1983.gadā dzimušais autovadītājs uzbrauca krastmalas nožogojumam un spēkrats iekrita upē. Automašīnā atradās arī 1993.gadā dzimusi jauniete. Abi cietušie pēc mediķu palīdzības sniegšanas no hospitalizācijas atteicās. Negadījums notika pēc astoņiem vakarā.

Latvijas Televīzijas “Panorāma” ziņoja, ka to var uzskatīt par abu cietušo otro dzimšanas dienu, un viņus izglāba atvērtie logi, jo pretējā gadījumā iznākums varēja būt arī letāls.

“Panorāma” vēstīja, ka auto iestrēdzis gāzes pedālis.

“Viss ir labi beidzies, dzelzs gabals paliek dzelzs gabals. Paldies Dievam, ka dzīvi,” komentēja vecāki, kuri bija ieradušies negadījuma vietā.

Glābēji norādīja, ka tas ir liels retums, ka avārijā iesaistītajiem pašu spēkiem izdodas izkļūt no auto pēc tā iekrišanas upē. Izglābties ir diezgan neiespējami ūdens pretestības dēļ. Durvis un logu iespējams atvērt tikai pēc tam, kad salons piepildījies ar ūdeni.

Autovadītājs neesot bijis alkohola reibumā, bet pēc notikušā bija šoka stāvoklī un policijai viņu nav bijis iespējams iztaujāt sīkāk par notikušā apstākļiem.

Piektdien Latvijā reģistrēti 65 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 15 cilvēki, informē policija.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+