×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
3. aprīlis, 2017
Drukāt

Pēdējo reizi zvanīja februārī: tuvinieki satraukti par pazudušo Vadimu (4)

Foto no bezvests.lvFoto no bezvests.lv

Tuvienieki meklē 20 gadus veco Vadimu Ivanovu, kurš no mājām aizgāja jau pērn 26.oktobrī, bet pēdējo reizi pa telefonu radinieki ar puisi runājuši februāra sākumā. Kopš tā brīža nekādas informācijas par jaunā vīrieša atrašanās vietu nav, informē organizācija “bezvests.lv”.

Radinieki stāsta, ka Vadims 26.oktobrī saņēma telefona zvanu, pēc kura steigšus saģērbās un paprasīja vecmāmiņai naudu – 2.20 eiro, lai aizbrauktu līdz Jelgavai. Pēdējo reizi viņa balss dzirdēta 2017.gada 5.februārī. Kad zvanīja, teicis, ka atrodas Igaunijā.

Pirms pazušanas 2016.gadā 24. un 25.oktobrī Vadims brauca uz kādu banku, it kā lai iestātos darbā.

Jaunais vīrietis bija gērbies melnā sporta kostīmā ar baltiem burtiem. Kājās melni sporta apavi. Līdzi bija melnā sporta soma.

Lūgums visiem, kas redzējuši pazudušo jaunieti vai kaut ko ziņa par viņa iespējamo atrašanās vietu, ziņot policijai pa tālruni 110 vai “Bezvests.lv” pa tālruni 22 084 084.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Uz banku un sporta kostima,tur tak visi uzvalkos

  2. Muļķīgāku laikam neko sen nebiju lasijusi.Pazuda 26.oktobrī,ar tuviniekiem sarunajas 5.februārī.Nu gan jau pēc 4 mēnešiem atkal pazvanīs no kaut kurienes.Kāds te sakars ar pazušanu.?

  3. tad jau biezais,ka brauca straadaat uz banku!

  4. a,kur ta vinnss bija no 26 oktobra liidz februaarim,vai to vecaki vinnam pajautaaja?gan jau aarzemees ar draugiem,varbuut ,ka arii straadaa jau!

Draugiem Facebook Twitter Google+