×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
16. marts, 2014
Drukāt

Pie Krievijas vēstniecības pauž atbalstu Krimas pievienošanai Krievijai (6)

Foto-LETAFoto-LETA

Iepretī Krievijas vēstniecībai notiek partijas "Par dzimto valodu!" līdera Jevgēņija Osipova dibinātās biedrības "Russkaya Zarya" rīkotais pikets, kurā pauž atbalstu Krimas pievienošanai Krievijai.

Šodien, 16.martā, nedaudz vairāk kā simts cilvēki iepretī Krievijas vēstniecībai Rīgā pauda atbalstu Krimas pievienošanai Krievijai.

Kā novēroja aģentūra LETA, akcijas dalībnieki turēja rokās Krievijas karogus, izkliedza dažādus saukļus krievu valodā, atbalstot Krimas pievienošanu, piemēram, “Krima – Krievija”, “Krievijas taisnība”.

Pasākuma dalībnieki arī turēja rokās plakātus krievu valodā – “Kamēr esam vienoti, esam neuzvarami”, “Debesīs Dievs, uz zemes – Krievija”.

Ik pa laikam garām braucošo automašīnu vadītāji signalizēja ar autotaurēm, paužot atbalstu pasākuma dalībniekiem. Tas akcijas dalībnieku vidū tika sagaidīts ar ovācijām.

Skanot Krievijas himnas ierakstam, pasākums noslēdzās ap plkst.15.

Kā novēroja aģentūra LETA, pasākumā piedalījās vairāki cilvēki, kuri piedalījās arī pasākumā pret leģionāru piemiņas gājienu pie Brīvības pieminekļa.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Kad Finks atgriez’as no Sibirijas izs’ut’ijuma,tad pateica:”‘Nezinu K”A,bet krieviem b’us no Latvija j’aaizbrauc!?”‘Nedom’aju,ka gai’sre’gis b’utu k’l’ud’ijies,vai b’utu zaud’ejis savas sp’ejas,jo viss vi’na teiktais piepild”ij’as.

  2. un kāpēc atbalstītājus neiesēdināja vogonos un neaizsūtīja uz Krieviju, viņiem Latvijā nav vietas.Krievi nekad netiks citās valstīs cienīti, jo ir kā utis un gnīdas.

  3. 5.kolonna izlīdusi ielās.

  4. tautas komisāre Krivcova Atbildēt

    Ir jāveido Latvijas krievnacistu datu bāze. Latvijai jāzina, kas ir valsts ienaidnieki.

  5. Ir ari sada atbalstitaja. Tatad vinas nakamais solis butu “pareiza” bridi atbalstit ari Latvijas pievienosanu Krievijai.

  6. Tas labi ka fašisti izlīduši no alām. Atšķirt viegli, strīpania lupata pie jupņiem un Krievijas karogs.

Draugiem Facebook Twitter Google+