×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.0°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
14. novembris, 2017
Drukāt

Pie Rīgas apvedceļa aizdedzināti divi fotoradari (7)

Ceļazīme "Latvijā darbojas fotoradari" Jūrmalas šosejas malā.Ceļazīme "Latvijā darbojas fotoradari" Jūrmalas šosejas malā.

Foto - LETA

Pagājušā naktī nezināmi ļaundari aizdedzinājuši divus stacionāros fotoradarus pie Rīgas apvedceļa, līdz ar to kopumā šogad no noziedznieku rokas cietušas jau sešas stacionārās mērierīces.

Valsts policijas preses pārstāve Gita Gžibovska aģentūrai LETA pastāstīja, ka ap plkst.2.30 policija saņēma informāciju no kāda aculiecinieka par to, ka Olaines iecirkņa apkalpojamā teritorijā uz Jelgavas šosejas pie Salaspils apvedceļa deg divi stacionārie fotoradari. Zem mērierīcēm bija aizdedzinātas riepas.

Policija sākusi kriminālprocesu. Ikvienu, kuram ir izmeklēšanai noderīga informācija aicina zvanīt pa tālruni Olaines iecirknim 6 7 950 255 vai 110.

Policija arī pārbaudīs iespējamo saistību ar pārējiem šogad notikušajiem fotoradaru bojāšanas gadījumiem.

Jau ziņots, ka 8.oktobrī saņemts izsaukums par to, ka Aknīstē, Skolas ielā horizontāli noliekta konstrukcija uz kuras novietotas mērierīce. Pati mērierīce nebija cietusi.
Pirms tam kopš gada sākuma Latvijā ļaundari sabojājuši trīs fotoradarus. Šajos gadījumos mērierīce bija dedzināta izmantojot riepas.

Septembra beigās Ozolnieku novadā uz ceļa Rīga – Jelgava pie pagrieziena uz Brankām aizdedzināts fotoradars. Šis bija viens no pirmajiem stacionārajiem radariem, kuru uzstādīja Latvijā.

Jūnija sākumā Jūrmalā uz Ventspils šosejas pie Varkaļu kanāla nezināmi ļaundari aizdedzināja fotoradaru.

Tāpat aprīļa sākumā pie Rīgas apvedceļa Salaspils – Babīte sadega stacionārais fotoradars.
Uz Latvijas ceļiem kopumā darbojas 52 stacionārie fotoradari. Savukārt 2018.gadā uz ceļiem parādīsies vēl 40. Ar šo mērierīču uzstādīšanu nodarbojas CSDD. Pirmie stacionārie fotoradari tika izvietoti 2015.gada februārī.

CSDD norāda, ka visi stacionārie fotoradari ir apdrošināti.

Drīzumā uz Latvijas ceļiem parādīsies arī Valsts policijas pārvietojamie fotoradari, kuru darbību uzraudzīs speciāls tuvumā esošs policijas darbinieks.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Speciālie darbinieki 😀 vecis spēka gados visu dienu tupa sēž mašīnā 😀

  2. Liks normālās vietās, nevis tikai kur nauda nāk, tad arī neviens nededzinās. Ar bezjēdzīgām represijām draudzīgu tautu nedabūs.

  3. Tā jau ir konkrēta vēršanās pret Valsti…..

  4. Paskatīsimies uz šo jautājumu no citas puses,kāpēc uz taisna,atdalīta divu joslu ceļa vispār jābūt šiem radariem,Eiropā pa šāda tipa ceļiem atļautais ātrums ir 120 km un tas būtu tikai normāli.Fotoradariem būtu jābūt tikai tur,kur ir reāli riski,piemēram pie skolām vai citām līdzīgām vietām,nevis uz taisna ceļa.Mūsu amatpersonas lielās,ka izdevies samazināt vidējo ātrumu Latvijā,tas ir pilnīgs apsurds.Mēs dzīvojam 21.gs.un šiem ierēdņiem un CP būtu jādomā,kā palielināt vidējo ātrumu,nevis samazināt.Atruna,ka tur pienāk klāt apvedceļš ir muļķības,jebkuram autovadītājam ir jāmāk ar ātrumu 100 km ieiet savā joslā starp fūrēm,ja nemākat,tad aizbrauciet uz Vāciju patrenēties.

  5. Varbuut vajag likt vietaas, kur aatruma kontrole reaali vajadziiga?

Draugiem Facebook Twitter Google+