Horoskopi un mistika
Ezoterika

Piecas zodiaka zīmes, kas attiecībās ir vissarežģītākie partneri1

Foto – Pexels

Meklē sevi starp šīm zīmēm

Iemesli, kāpēc kādu var saukt par sarežģītu partneri attiecībās, ir dažādi: iespējams, tu esi pārāk valdonīgs vai, tieši pretēji, visur piekāpies vai arī kritizē par sīkumiem. Ja vēlies zināt, vai tevi varētu uzskatīt par sarežģītu atbilstoši zodiakam, meklē sevi starp šīm piecām zīmēm!

Jaunava (23. augusts – 22. septembris)

Jaunava ir pašpietiekama zīme. Šajā zīmē dzimušie neuzskata, ka attiecības varētu sniegt kaut ko tādu, ko viņi paši sev nevarētu sagādāt. Attiecības ar Jaunavu atgādina tiesas procesu: viņa detalizēti pētīs visas partnera puses, lai uzzinātu ikvienu noslēpumu, vājo vietu un kaislību.

Jaunava mēdz būt arī subjektīva un atsvešināta. Viņa dod priekšroku attiecībām izstieptas rokas atstatumā, jo viņai patīk valdīt pār situāciju. Praktiski neiespējami likt Jaunavai atklāt savas patiesās jūtas – tik ieciklējušies uz paškontroli ir šīs zīmes pārstāvji.

Skorpions (23. oktobris – 21 novembris)

Skorpions pēc rakstura ir ļoti kaislīgs un vienlaicīgi aukstasinīgs. Viņš var būt ļoti maigs un laipns vienā brīdī, bet nākamajā jau nikns un atsvešināts. Grūti sekot viņa garastāvokļa maiņām, turklāt – un tas ir vissliktākais – tās ir neiespējami paredzēt.

Skorpions aktīvi sargā savu sirdi un ļoti piesardzīgi izvērtē situāciju, pirms kādam atklāties. Viņš sev neļauj uzticēties partnerim, kuram nāksies ieguldīt daudz pūļu, lai radītu plaisu neuzticības bruņās. Turklāt, ja Skorpions vēl nav sapratis, kā izturēties pret partneri, viņš var būt emocionāli nekonsekvents un neparedzams.

Strēlnieks (22. novembris – 21. decembris)

Strēlniekam nepatīk piesaiste, viņš dod priekšroku tuvām attiecībām, tai pašā laikā neuzņemoties konkrētus pienākumus. Viņam vairāk patīk aplidošanas process un attiecību sākuma posms, pēc tam viņš pats sāk izvairīties no partnera.

Strēlnieks dievina flirtu un jaunas iepazīšanās, nopietnas attiecības viņam šķiet apgrūtinošas. Viņš arī ir vieglprātīgs un impulsīvs.

Mežāzis (22. decembris – 19. janvāris)

Mežāzim attiecībās būtu vieglāk, ja viņš nebūtu tik ļoti piesardzīgs. Viņa praktiskā daba ļauj uzvarēt visās jomās, izņemot mīlestību, kas vienmēr ir zināms risks, uz ko Mežāzim grūti piekrist.

Mežāzis daudz labprātāk iesaistās vieglās attiecībās bez pienākumiem un noteikumiem tā vietā, lai ar kādu nopietni saistītos un dzīvotu bailēs, ka viņam nodarīs sāpes.

Saistītie raksti

Mežāzis ir pārāk lietišķs, lai ietu uz randiņiem. Tikšanās ar jaunu partneri var vairāk atgādināt interviju nekā intīmu tikšanos, jo Mežāzis ir ļoti metodisks un konsekvents. Viņš daudz vairāk uzticas savam prātam nekā sirdij.

Ūdensvīrs (20. janvāris – 18. februāris)

Ūdensvīrs ir neatkarīga zīme. Turklāt viņš ir samērā atsvešināts cilvēks, kurš augstu vērtē iespēju būt vienatnē un darīt to, ka ienāk prātā, nevis pielāgoties otra vēlmēm. Šī iemesla dēļ Ūdensvīrs var radīt auksta cilvēka iespaidu, lai gan viņš galvenokārt vēlas pasargāt sevi no sāpēm un nesaprašanās. Tas viss kopā padara Ūdensvīru par attiecībās ļoti sarežģītu personu.

Ūdensvīrs ievēro distanci un pastāvīgi maina dažādas maskas – tas neļauj potenciālajiem partneriem viņu saprast.

Sagatavots pēc “mirror-venus.com”

LA.lv