×
Mobilā versija
Brīdinājums +11°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
14. maijs, 2014
Drukāt

Pieci treneres padomi, kā tikt pie skaista auguma pludmales sezonai

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Pirmais, kas nepieciešams, ir iedvesma!


Pludmales sezona nepavisam nav aiz kalniem, taču, novelkot ziemas drēbes, daudzi saprot, ka šādi pludmalē nevar rādīties.

“Mums palaimējies – ir vēl laiciņš, lai izstrādātu rīcības plānu un pie tā turēties, lai iegūtu lielisku formu pludmales sezonai Lai kā negribētos ticēt, bet fakts ir tāds – mēs esam tas, ko mēs ēdam! 70% no lieliska pludmales sezonas auguma ir veselīga un pareiza uztura rezultāts, atlikušie 30% ir fiziskas aktivitātes,” panākuma atslēgas iezīmē “City Fitness” trenere, “Rexona” aktīva dzīvesveida akcijas “UZDRĪKSTIES:VAIRĀK!” eksperte Luīze Priedīte.

Novieto fotogrāfiju, kur tu esi bijis lieliskā formā ikdienā bieži redzamā vietā. Der arī no žurnāla vai kataloga izgriezta kāda cilvēka fotogrāfija, kas kalpo kā lieliska motivācija. Nākamais solis: neklausies cilvēkos, kuri saka, ka tev tas nav vajadzīgs, vai arī cilvēkos, kuri apšauba tevi. Centies izvairīties no komunikācijas ar viņiem, komunicē ar cilvēkiem, kuri tevi atbalsta, vislabākajā gadījumā ejiet kopā uz šo mērķi, dalieties pārdzīvojumos, palīdziet un motivējiet viens otru.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+