×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
23. janvāris, 2014
Drukāt

Piedāvā apdrošināties pret… glābšanu

Foto - LETAFoto - LETA

Apdrošināšanas sabiedrība “BTA Insurance Company SE” (BTA) ieviesusi līdz šim nebijušu apdrošināšanas pakalpojumu – makšķernieku civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu.

BTA izstrādātā makšķernieku civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas polise izveidota, lai sniegtu makšķerēšanas cienītājiem iespēju pasargāt sevi no neparedzētiem izdevumiem, kas var rasties, nodarot zaudējumus citu cilvēku dzīvībai, veselībai vai īpašumam. Polise paredz arī atlīdzināt tiesāšanās izdevumus un izdevumus, kas saistīti ar glābšanas darbu veikšanu neatliekamu bojājumu novēršanai vai samazināšanai.
BTA makšķernieku civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas polises nosacījumi darbosies Latvijas teritorijā. Klientiem ir iespēja izvēlēties kādu no trīs polises programmām ar apdrošinājuma summu un atbildības limitu pretenzijām par vienu apdrošināšanas gadījumu no 1000 līdz 5000 eiro.
BTA speciālisti uzskata, ka finansiālā atbildība par glābšanas izdevumiem, kas radīti valstij, glābjot zemledus makšķerniekus, kuri, ignorējot pašvaldības iestāžu un glābšanas dienestu brīdinājumus, tomēr devušies uz ledus, jāuzņemas pašiem zemledus makšķerniekiem. Savukārt, ja makšķerniekam būs makšķernieka civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas polise, tad apdrošināšanas sabiedrības varētu uzņemties izdevumu segšanu gadījumos, kad viņš nonācis nelaimē uz ledus laikā, kad nav noteikts paaugstinātas bīstamības periods uz ledus vai ar savu rīcību nodarījis kādus zaudējumus citiem cilvēkiem.
Neapdomīga rīcība apdraud dzīvību, norāda BTA. Par atrašanos uz Rīgas administratīvajā teritorijā esošo ūdenstilpju ledus paaugstinātas bīstamības periodā var piemērot naudas sodu līdz 71 eiro, bet, ja glābšanas darbos tiek iesaistīti speciālie dienesti, naudas sods var sasniegt 142 līdz 350 eiro.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +15.2
Alūksne +14.3
Daugavpils +14.7
Saldus +12
Liepāja +13.5
Jelgava +14
Ventspils +13.4
Limbaži +14
Madona +12
Rēzekne +15
Draugiem Facebook Twitter Google+