Mobilā versija
Brīdinājums +1.2°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
18. aprīlis, 2016
Drukāt

Pieminot Šekspīru, Teātra muzejā rādīs komēdiju “Liela brēka, maza vilna” (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Piektdien, 22. aprīlī, dienu pirms angļu dramaturga Viljama Šekspīra nāves dienas LKA Eduarda Smiļģa Teātra muzejā “Radošo projektu teātris” rādīs Šekspīra komēdiju “Liela brēka, maza vilna”, LA.lv uzzināja muzejā.

Karš ir beidzies, varoņi atgriežas mājās, un viss neiespējamais tagad šķiet iespējams – gan pirmās mīlestības saldme, gan atziņa, ka veca mīlestība nerūs…

“Liela brēka, maza vilna” ir viena no Viljama Šekspīra labākajām komēdijām, kas apvieno sevī gan asprātīgu humoru, gan nopietnākas pārdomas par tādām tēmām kā gods, mīlestība, greizsirdība un politiskās intrigas.

“Radošo projektu teātris” sevi pirmo reizi pieteica 2015. gada 28.martā, kad notika pirmizrāde komēdijai “Liela brēka, maza vilna” Spīķeros. Tā darbības pamatā ir kopienas teātra (community theatre) princips, kuru režisore Džeina Feldberga atvedusi no Eseksas universitātes Anglijā. “Radošo projektu teātris” apvieno visdažādāko jomu pārstāvjus – skolēnus, studentus, iestāžu un uzņēmumu darbiniekus, brīvprātīgos vai gluži vienkārši aktīvus un atvērtus cilvēkus, ļaujot viņiem pieredzējušu skatuves mākslinieku vadībā kopīgi veidot teātra izrādi, iejūtoties gan aktieru, gan izrādes veidotāju (scenogrāfu, kostīmu mākslinieku, mārketinga un tehniskā personāla) lomās.

Biļetes varēs iegādāties pirms izrādes muzeja kasē. Biļetes cena 6 eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Tie bija amatieri?

  2. Vairāki mūži?!

Aktiera acis pasaka vairāk nekā vārdi. Baibai Indriksonei – 85 (1)Lai gan populārajai teātra un kino aktrisei Baibai Indriksonei 22. februārī jau paliks 85 gadi, viņa joprojām trijos teātros spēlē izrādēs un jūtas labi.
Draugiem Facebook Twitter Google+