×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
12. februāris, 2012
Drukāt

Pikošanās čempionāts pulcē ap 200 dalībnieku

pikas

Spītējot sniegam un aukstajām vēja brāzmām, aptuveni 200 dažādu vecumu aktīvās atpūtas cienītāju 12.februārī dienas vidū bija pulcējušies Mežaparkā, lai piedalītos pikošanās čempionātā, kas Rīgā tiek rīkots jau otro gadu pēc kārtas, novēroja aģentūra LETA.

Pikošanās čempionātu ar īsu uzrunu atklāja kā “pikotājs” pieteiktais Rīgas mērs Nils Ušakovs (SC), kurš atzīmēja, ka pērn Rīgā sāktajai tradīcijai rīkot šādu čempionātu šogad sekojusi Tallina, tādējādi vismaz vienā ziņā latvieši ir igauņiem priekšā. Viņš vēlēja visiem klātesošajiem labi pavadīt laiku ne tikai šodien, bet arī nākamajās nedēļās, baudot ziemas priekus Ziemas parkā Mežaparkā.

Uzņēmuma “Rīgas meži” vadītājs Aivars Tauriņš klātesošajiem čempionāta dalībniekiem vēlēja sporta aktivitātēs nostiprināt veselību, kā arī būt aktīviem, savukārt Ziemas parka vadītājs Vilnis Laizāns vēlēja kārtīgi izbaudīt aktīvo atpūtu.

Kā novēroja aģentūra LETA, dažādās pasākuma rīkotāju aktivitātēs sparīgi piedalījās vairākas komandas, mērojoties spēkiem veiklībā un ātrumā, kā arī precizitātē un izdomā. Pasākuma rīkotāji bija padomājuši arī par īpašām metodēm, kā izveidot sniega pikas, lai pikošanās noritētu bez sarežģījumiem, jo aukstajā laikā tādas izveidot šodien “dabīgā” veidā nebija vienkārši.

Čempionāta rīkotāji aģentūru LETA informēja, ka nedaudz vairāk nekā stundas laikā no čempionāta atklāšanas brīža sacensībām reģistrējušies un tajās piedalījušies jau ap 200 dalībnieku. Sacensību kulminācija plānota jau pēcpusdienā, kur tā dēvētās “Lielās pikošanās” laikā tiks sapikoti milzu mērķi, uz kuriem dalībnieki varēs uzrakstīt tās lietas, no kurām viņi vēlas atbrīvoties.

Ziemas parkā izveidota 80 metrus gara un 15 metrus plata slidotava, 50 metrus gara slidošanas taka un 1,1 kilometru garš slēpošanas aplis. Apmeklētāji, kuriem ir savas slidas un slēpes, Ziemas parka slidotavu un slēpošanas apli var izmantot bez maksas. Ir nodrošināta iespēja slēpes un slidas iznomāt, kā arī darbojas kafejnīca. Ziemas parka izveidi Mežaparka Lielajā estrādē organizēja SIA “Rīgas meži”, kas ir noslēgusi privātās partnerības līgumu ar SIA “Ziemas parks”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+