Mobilā versija
+6.1°C
Kazimirs, Izidors
Piektdiena, 24. marts, 2017
3. oktobris, 2014
Drukāt

Pinumi, audumi, metāla kalumi triju studiju kopizstādē

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ceturtdien, 9. oktobrī plkst. 18 Rīgas Kultūras centrā Iļģuciems tiks atklāta Tautas lietišķās mākslas studiju “Ataudze”, “Austra” un “Zīle” 45 gadu jubilejas izstāde “Es vēlos mūžību noturēt”, portālam LA.lv pavēstīja Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības pārstāve Kristīne Lipenite.

Rīgas Kultūras centra Iļģuciems Tautas lietišķās mākslas studijas “Ataudze” (pinumi), “Austra” (aušanas tehnikas) un “Zīle” (metālkalumi) dibinātas 1969. gadā. Trīs studiju radošās darbības jubilejā izveidota plaša tematisku darbu izstāde, kas atspoguļo studiju izaugsmi, darbības gados izveidoto rokrakstu, kā arī amatniecības tehnoloģiju izpratni un pielietojumu. Tautas lietišķās mākslas studijas ir tautas kultūras mantojuma tālāk nesējas, neaizmirstot tēvutēvu amatus un nododot tos tālāk jaunajai paaudzei, kā arī atklāj jaunus amatu prasmju noslēpumus.

Izstāde apskatāma līdz 23. novembrim.

Pievienot komentāru

Pazūdot "Daugavas vizbulim" un "skalbēm", valoda noplicināsArtura Stalaža veidotajā datubāzē apkopoti 77 tūkstoši organismu un augu slimību nosaukumu ierakstu no 6089 informācijas avotiem
Draugiem Facebook Twitter Google+