×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.3°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
7. jūnijs, 2017
Drukāt

Pirmsjāņu laikā gaidīs jau piektā Suitu nakts (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ceturtdien, 22. jūnijā, no plkst. 16 līdz plkst. 23 jau piekto gadu Kalnciema kvartālā notiks Suitu nakts tirgus, kā arī ielīgošanas koncerts. Tā ietvaros uzstāsies Suitu sievas, un no Alsungas novada ieradīsies arī tirgotāji, līdzi vezdami svaigus lauku labumus, amatnieku darinājumus un Līgo zāles, LA.lv uzzināja Kalnciema kvartālā.

Suitu nakts tirgus apmeklētājus gaidīs jau no 22. jūnija plkst. 16 un darbosies līdz pat plkst. 23. Tirgotāji būs parūpējušies par dažādiem lauku labumiem, tajā skaitā pircēji varēs iegādāties tradicionālos Alsungas novada našķus – sklandraušus un koču. Plašā piedāvājumā būs amatnieku izstrādājumi, savukārt dizaineri piedāvās Līgo svinībām nepieciešamos tērpus un aksesuārus. Tirgus neiztiks arī bez Jāņu zālēm, ar kurām izrotāt mājas vai kuras iepīt vainagos.

Suitu nakts tirgus koncertā uzstāsies etnogrāfiskais ansamblis “Suitu sievas” kopā ar Alsungas dūdiniekiem, postroka grupa “Daba San”, Laima Jansone un Dj Monsta. Koncerta sākums plkst. 18.

Savukārt šo sestdien, 10. jūnijā, Kalnciema kvartāla tirgū notiks Valmieras diena. 17. jūnijā paralēli zemnieku un amatnieku tirgum notiks Latvijas Nacionālā mākslas muzeja izbraukuma darbnīca “Es un Māksla”, kuru vadīs māksliniece Diāna Dimza-Dimme.

24. jūnijā ierastais sestdienas tirgus Kalnciema kvartālā nenotiks.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+