×
Mobilā versija
+15.1°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
21. maijs, 2014
Drukāt

Pokaiņu mežā atklāts informācijas centrs un lapenīte viesiem (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pokaiņu mežā apmeklētājiem durvis vēris jaunuzcelts informācijas centrs, un atklāšanas pasākumā sirsnīgus vārdus un daudz laba vēlēja kolēģi no Tērvetes dabas parka, kā arī Dobeles novada domes pārstāvji.

Pēc svinīgās lentas pārgriešanas ikviens, klausoties meditatīvās gonga skaņās, varēja izstaigāt jaunās centra telpas, kā arī semināru zālē aplūkot Ojāra Ulmaņa gleznu izstādi, kas te būs apskatāma līdz 31. maijam.

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“Līdzās jaunajai informācijas centra ēkai apmeklētājiem pieejama arī skaista lapenīte. Pokaiņu mežs ir vieta, kur jāieliek daudz radošas izdomas, lai iegūtu vēlamo rezultātu – tas ir izdevies Laurim Daņilovam, kurš strādāja pie lapenes – tā ir izdevusies skaista un ērta,” portālam “LA.lv” uzzināja A/S “Latvijas Valsts meži” apsaimniekotā centra pārstāvji.

Ciemiņi no Rojas speciāli lapenītei bija noauduši prievītes, kuras iesēja lapenes stūros. Te savos interesantajos atmiņas stāstos par to, kā sākās attīrīšanas darbi Pokaiņos, dalījās tie cilvēki, kuru ieguldītais darbs ir pirmsākums Pokaiņu meža tapšanai.

Informācijas centrā apmeklētājiem piedāvās dažādus tematiskus pasākumus gan ar garīgu ievirzi, gan saistībā ar dabu, kā arī sarunas ar ārstiem un dziedniekiem par cilvēka veselību.

Centrā pieejamas telpas visiem, kuri vēlas rīkot pasākumus, tostarp kāzas, kristības un citas saiešanas. Pokaiņi ar savu īpašo spēku un enerģijām ir ļoti vajadzīgi cilvēkiem, lai varētu dzīvot harmonijā ar sevi, būt veseliem un laimīgiem, uzsver informācijas centrā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. … Sensencu gars lai velreiz aplaimo so vietu … no kuras plust visa zemes energija, un kas palidz atjaunot tas rasto un kopoto speku atributus tikai laba cilveka …

    … Svarigs moments patiesam latviesu dveselem svariga vieta …

Draugiem Facebook Twitter Google+