Mobilā versija
+7.6°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
17. marts, 2014
Drukāt

Pokaiņu mežā svinēs Pavasara saulgriežus (3)

Foto-LETAFoto-LETA

Valsts AS “Latvijas valsts meži” (LVM) apsaimniekotā Pokaiņu meža takās un Baltajā kalnā piektdien, 21.martā, norisināsies Pavasara saulgriežu svētki, liecina LVM informācija.

Ar dziesmām Pokaiņu takās godināt pavasari, saules atgriešanos un dabas atmodu aicina muzikālā Vītolu ģimene. Interesanta tikšanās būs ar astrologu un dziednieku Ivo Puriņu un latviskā dzīvesveida piekritēju Lauri Daņilovu un citiem gaišiem cilvēkiem.

Pēc saules rieta pie svētku ugunskura visus gaidīs karsta Pokaiņu tēja ar medu.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. ..tas ir skaisti…piektdien….sanākšana savējiem kam nav jāstrādā…mierīgi sarīko pasākumu piektdienā sanāk padzied dziesmas un padzer tēju…lai neviens nemaisās pa kājām…

  2. Kurš teica ka kultu un pagānisma piekritēji ir gaismas cilvēki!?

  3. TAS BÚS BRÍNI’S’KÍGI!

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+