Mobilā versija
+3.5°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
22. februāris, 2014
Drukāt

Policija pārbauda 13 000 šoferīšus; dzērumā braukuši 24 (1)

LETALETA

Ilustratīvs attēls

Pagājušajā diennaktī Ceļu policija veica masveida reidus visā Latvijā, kuros alkohola klātbūtne organismā pārbaudīta vairāk nekā 13 000 autovadītājiem, aģentūru LETA informēja Valsts policijas pārstāve Ance Rozīte.

No pārbaudītajiem autovadītājiem 24 pie stūres bija sēdušies dzērumā, bet, pārbaudot trīs vadītājus, policijas darbiniekiem radušās aizdomas par narkotisko vielu klātbūtni organismā.

45 autovadītājiem konstatēta alkohola koncentrācija likuma atļautajās robežās, taču jāievēro, ka arī neliela alkohola daudzuma klātbūtne asinīs samazina autovadītāja reakciju, piebilda Rozīte. Reida laikā notverti arī 13 autovadītāji, kas pie stūres bija sēdušies bez tiesībām.

Pēc rīkotā masveida reida visā Latvijā nākas secināt, ka diemžēl daudzi autovadītāji ignorē to, ka, lietojot alkoholu, pie stūres nedrīkst sēsties nekādam transporta līdzeklim, norādīja Rozīte.

Viņa uzsver, ka policijas masveida reidi turpināsies, un policija uz Latvijas ceļiem strādās.

Kā ziņots, Valsts policija piektdienas vakarā masveida reidā visā Latvijā tvarsta dzērājšoferus, aģentūrai LETA apstiprināja Valsts policijas preses pārstāvis Toms Sadovskis.

Sadovskis stāstīja, ka dzērājšoferu tvarstīšana notiekot visā Latvijā. Šādi reidi tiekot rīkoti regulāri.

Kā novēroja aģentūra LETA, vairāk nekā desmit policijas ekipāžas bija pulcējušās Vidzemes šosejas sākumā Rīgā, aiz Juglas, apturot gandrīz visus spēkratus, šādi izraisot prāvu satiksmes sastrēgumu.

Pērn Latvijā tika reģistrēti 4312 gadījumi, kad transportlīdzekļu vadītāji pieķerti braucam reibumā, kas ir par 101 gadījumu vairāk nekā 2012.gadā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vai tiešām nevar tvarstīt, neveidojot sastrēgumus? Vai neavr apturēt selektīvi?

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+