Mobilā versija
-0.7°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
18. novembris, 2015
Drukāt

Policijas operācijā Parīzē nogalināta teroriste pašnāvniece (2)

Foto: LETA/EPAFoto: LETA/EPA

Policijas operācijā Parīzē Sendenī kvartālā trešdienas rītā nogalināta teroriste pašnāvniece, ziņo RTL.

Kopumā operācijā gājuši bojā trīs cilvēki, vēl divi vai trīs aizturēti. Pēc neapstiprinātām ziņām, dzīvoklī, kuru aplenkuši policisti, vēl palikuši teroristi. Viņi saistīti ar Parīzē notikušo teroraktu sēriju.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Sieviete pati uzspridzinājās detonējot jostu, nevis viņu kāds nogalināja, kā te stāsta žurnālisti. Šinī elementā džihādisti ir priekšā pārējiem profesionāļiem no Eiropas, jo tikpat kā neviens karavīrs briesmu brīdī uz tādu soli neies.

  2. tas pierāda, ka kļūdās tie liberāļi, kas uzskata, ka sievietes -migrantes un bērni gan jāuzņem! viņi visi ir teroristi! sīrijā daeš rindās ir teroristi jau no 13 gadu vecuma.

Vācijā afgāņu pusaudzis izvarojis un nogalinājis studenti (1)Vācijā ir aizturēts 17 gadus vecs patvēruma meklētājs afgānis, kuru tur aizdomās par 19 gadus vecas studentes izvarošanu un slepkavību, sestdien paziņoja policija un prokuratūras darbinieki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+