×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
18. decembris, 2015
Drukāt

Polijā naktī nomaina NATO pretizlūkošanas centra apsardzi (2)

Foto AFP/LETAFoto AFP/LETA

Polijas aizsardzības ministrs Antonijs Macerevičs

Polijas aizsardzības ministrs Antonijs Macerevičs naktī uz piektdienu ir nomainījis NATO pretizlūkošanas centra (CEK) apsardzi, ziņo Polijas Radio.

Iepriekš ministrs par CEK vadītāja vietas izpildītāju iecēla pulkvedi Robertu Balu, teikts ceturtdienas vakarā izplatītajā ministrijas paziņojumā.

Tikmēr vietējie laikraksti vēsta, ka piektdien ap plkst.1.30 Macerevičam tuvu stāvoši virsnieki kopā ar militāro policiju “uzlauzuši” CEK ēkas durvis. Šīs ziņas gan pagaidām nav apstiprinātas.

Kāda NATO amatpersona, ar kuru sazinājās Polijas Radio un kura vēlējās palikt anonīma, norādīja, ka Varšavas CEK alianse tieši nevada un ka to kopīgi pārzina poļu un slovēņu militārais un civilais personāls.

Amatpersona pagaidām nevarēja nekādi komentēt nakts notikumus Varšavā.

Starp amatpersonām, kas iegājušas CEK ēkā, ir Polijas militārās pretizlūkošanas (SKW) vadītājs Pjotrs Bončeks un Aizsardzības ministrijas politiskā kabineta vadītājs Bartlomejs Misevičs.

“Polijas personāla locekļi, kas strādāja NATO pretizlūkošanas centrā, zaudējuši piekļuvi slepenai informācijai un bija jāaizstāj,” piektdien paziņoja ārlietu ministrs Vitolds Vaščikovskis.

“Gadījumos, kas saistīti ar militāriem jautājumiem, šādi lēmumi izpildāmi nekavējoties,” piebilda Vaščikovskis.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Malaci poli ta turpiniet uz prieksu ,par velti naudu nav ko skiest .

  2. populisti nākuši pie varas driz bus sakašķejušies ar visiem gan nato, gan es, gan kaimiņvalstīm…. un polijai tas nāks par labu? nākamās valdibas gadu desmitiem centisies labot šis valdibas savārito

Draugiem Facebook Twitter Google+