Kultūra
Literatūra

Pop-up Ziedoņa muzejs novembrī aicina uz sarunu vakariem 16

Foto: Krists Luhaers

Ziedoņa muzejs novembrī veido pop-up muzeju kafejnīcā Rocket Bean Roastery ar sarunu vakariem par tēmām “Es un Rīga”, “Es un Latvija” un “Jaunā tipa muzejs”, LA.lv uzzināja muzejā.

Pop-up muzeja forma paredz, ka tas darbojas neilgu laiku kādā muzejam neierastā vidē. Pop-up muzeju visbiežāk veido apmeklētāji paši, atnesot tā izvēlētajai tēmai raksturīgus priekšmetus.

Katra priekšmeta stāsts tiks iemūžināts fotogrāfijā un dokumentēts. Priekšmetus pēc pasākuma beigām būs iespējams saņemt atpakaļ. Saruna ar diskusijas elementiem kopā ar vakara viesiem par tēmu “Es un Rīga”, “Es un Latvija” un “Jaunā tipa muzejs”.

16. novembra vakarā par tēmu “Es un Rīga” sarunāsies dzejnieks Toms Treibergs, TV personība Mārtiņš Ķibilds un arhitekts Pēteris Bajārs.

23. novembra tēmu “Es un Latvija” apspriedīs režisors Jurgstulajstus (agrāk – Aivars Čivželis), draugiem.lv runasvīrs Jānis Palkavnieks un “Benji Knewman” redaktore Agnese Kleina

30. novembrī par tēmu “Jaunā tipa muzejs” sarunāsies Latvijas Nacionālā mākslas muzeja komunikācijas nodaļas vadītāja Anna Balandina, fonda “Mākslai vajag telpu” vadītāja Katrīna Jaunupe un domnīcas “Creative Museum” vadītāja Ineta Zelča-Sīmansone.

Pop-up muzejs norisināsies kafejnīcā “Rocket Bean Roastery” Rīgā. Dalība pop-up muzeju pasākumos ir bez maksas, ierašanās no plkst. 18.

LA.lv