Mobilā versija
+3.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
25. augusts, 2015
Drukāt

Portāls: Gerhardam par uzbraukšanu svētās mises dalībniecei — septiņi eiro (10)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Kasparam Gerhardam par uzbraukšana 72 gadus vecai svētās mises dalībniecei Vecrīgā pie Sāpju Dievmātes baznīcas uzlikts septiņu eiro liels administratīvais sods, ziņo portāls “pietiek.com”.

“Autovadītājs pārkāpis Ceļu satiksmes noteikumus, par ko viņam piemērots administratīvais sods 7 eiro apmērā atbilstoši Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 149.4 panta 14. daļai,” teikts Valsts policijas oficiālajā skaidrojumā.

Konstatēts, ka negadījuma laikā Gerhards bijis 0,41 promiles reibumā.

Kā zināms, tobrīd – svētdienā- personīgām vajadzībām izmantota dienesta automašīna.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

  1. lai nu viens saka ka viens likums un viena taisnība visiem un vēl dzērušam.domāju ka krievu laikos bija vienlīdzīgāki par pārējiem bet izrādās nekur nav palikuši,nav jau amerika kur var mierīgi aizturēt prezidenta meitu un nevienam tas neliekas kas īpašs.pie mums augstākā plauktā sēdošs ierēdnis jau ir pasaules naba.l

  2. Varbūt mums vajadzētu šo naudiņu samest !!!Ir taču jāpalīdz labam cilvēkam…Vai tiešām ,viens likums -viena taisnība visiem ???

  3. Virs zemes nav taisnības, kāpēc nodarīja pāri Gerhardam, ar kādā tiesībām sieviete atradās tur, kur brauca Gerhards

  4. Tad nu gan liels sods!

  5. Virs zemes nav taisnības, kāpēc nodarīja pāri Gerhardam, ar kādā tiesībām sieviete atradās tur, kur brauca Gerhards

  6. Vai viņš spēs samaksāt?

  7. Tādi bezsmadzeņu lumpeņi ir valsts pārvaldē…

  8. ….ak Dievs!…kā tā var but?

  9. WTF? Tas ir joks, vai?

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+