AP/Scanpix

Porziņģis: zvaigžņu spēle ir mans lielais sapnis 0

Ņujorkas “Knicks” zvaigznei Kristapa Porziņģim lielais sapnis ir spēlēt NBA Visu zvaigžņu spēlē, Ziemeļamerikas medijiem atklāja latvietis.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā

Porziņģis Visu zvaigžņu spēles balsojumā ieņēma sesto vietu starp Austrumu konferences uzbrucējiem un centra spēlētājiem. Līdz ar to Porziņģis neiekļuva Zvaigžņu spēles Austrumu konferences sākumsastāvā, bet viņš otro gadu pēc kārtas izvēlēts dalībai līgas Uzlecošo zvaigžņu mačā.

“Gribēju tur nokļūt. Gribēju spēlēt lielajā Visu zvaigžņu spēlē. Tas ir mans lielais sapnis. Uzlecošo zvaigžņu mačs ir viens solis uz priekšu, lai tur nokļūtu. Cerams, ka tas notiks drīz,” “newsday.com” citē Porziņģi.

Tiesa, Porziņģis ir sarūgtināts, ka šajā mačā nevarēs piedalīties viņa komandas biedri lietuvietis Mindaugs Kuzminsks un spānis Villijs Ernangomess, kuriem šī ir debijas sezona NBA.
“Ņemot vērā viņu pēdējā laikā demonstrēto sniegumu, abi pelnījuši vietu šajā spēlē. Domāju, ka, vērtējot, tika ņemta vērā visa sezona, taču viņiem ne vienmēr bijis liels spēles laiks. Tomēr viņi turpat vien bija,” skaidroja liepājnieks.

Porziņģis šosezon 40 spēlēs vidēji mačā guvis 18,8 punktus, izcīnījis 7,2 atlēkušās bumbas un bloķējis 1,9 metienus.

Porziņģis trešdien guva 13 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, taču viņa pārstāvētā Ņujorkas “Knicks” viesos ar 95:103 (25:30, 26:22, 22:26, 22:25) piekāpās Dalasas “Mavericks” komandai.
“Knicks” lielāko daļu pirmā puslaika atradās iedzinējos, bet otrā puslaika sākumā viesi uz dažām minūtēm pārņēma vadību, taču to nenosargāja un cieta zaudējumu.
Porziņģis šajā spēlē laukumā bija 22 minūtes, kuru laikā iemeta četrus no deviņiem divpunktu metieniem un visus piecus soda metienus, bet aizmeta garām divus tālmetienus.Tāpat viņam astoņas atlēkušās bumbas, viena rezultatīvas piespēle, viens bloķēts metiens, viena kļūda un piecas piezīmes. “Knicks” ar Porziņģi laukumā ielaida par 11 punktiem vairāk, nekā iemeta.