Mobilā versija
+4.2°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
17. marts, 2016
Drukāt

Prāga slepenpolicijas objektīvā

Foto no lnvm.lvFoto no lnvm.lv

No 16. marta Latvijas Nacionālajā vēstures muzejā skatāma fotoizstāde “Prāga caur slepenpolicijas objektīvu. 20. gs. 70. – 80. gadu fotogrāfijas”, kas ir neparasts skats uz sociālistiskās Čehoslovākijas galvaspilsētu un tās ļaudīm caur tā laika čehoslovāku slepenpolicijas, PSRS VDK līdzinieces, aģentu slēptās kameras fotoobjektīvu.

Brīdī, kad aģenti slepeni izsekoja “objektus” to ikdienas gaitās, viņu uzmanības centrā, protams, atradās cilvēks, taču mūsdienās saistošas ir arī citas laikmeta liecības – fons un sociālisma pēdējo desmitgažu pilsētas ainas. Izstādi veidojis Čehijas Totalitārisma pētniecības institūts, un tā apskatāma līdz 29. maijam. Kā norāda muzeja pārstāve Rudīte Meņģelsone, izstāde apjoma ziņā nav liela, bet nozīmīga gan.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (17)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (7)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+