Mobilā versija
+3.9°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
17. marts, 2016
Drukāt

Prāga slepenpolicijas objektīvā

Foto no lnvm.lvFoto no lnvm.lv

No 16. marta Latvijas Nacionālajā vēstures muzejā skatāma fotoizstāde “Prāga caur slepenpolicijas objektīvu. 20. gs. 70. – 80. gadu fotogrāfijas”, kas ir neparasts skats uz sociālistiskās Čehoslovākijas galvaspilsētu un tās ļaudīm caur tā laika čehoslovāku slepenpolicijas, PSRS VDK līdzinieces, aģentu slēptās kameras fotoobjektīvu.

Brīdī, kad aģenti slepeni izsekoja “objektus” to ikdienas gaitās, viņu uzmanības centrā, protams, atradās cilvēks, taču mūsdienās saistošas ir arī citas laikmeta liecības – fons un sociālisma pēdējo desmitgažu pilsētas ainas. Izstādi veidojis Čehijas Totalitārisma pētniecības institūts, un tā apskatāma līdz 29. maijam. Kā norāda muzeja pārstāve Rudīte Meņģelsone, izstāde apjoma ziņā nav liela, bet nozīmīga gan.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (29)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+