×
Mobilā versija
+10°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
18. augusts, 2012
Drukāt

“Prāta vētra” koncerttūres noslēgumā pulcē pilnu “Skonto” stadionu

Foto-LETAFoto-LETA

“Prāta vētra” sava jaunā albuma “Vēl viena klusā daba” 17.augustā koncerttūres noslēguma koncertā spēja ar klausītājiem pulcēt pilnu “Skonto” stadionu, kurus priecēja gan ar jaunā, gan arī ar iepriekšējos gados izdoto albumu dziesmām.

Koncertu apmeklēja vairāki tūkstoši klausītāju, kuru vidū bija grupas fani no tās sākotnējiem laikiem, gan arī bērni, kuri atnākuši līdzi saviem vecākiem ar prieku vēroja koncertu.

Grupa saviem klausītājiem bija sarūpējusi vairākus pārsteigumus, no kuriem viens bija trīs Latvijas BMX olimpieši, kuru vidū bija arī zelta medaļas ieguvējs Māris Štrombergs. BMX riteņbraucēji uz skatuves parādījās dziesmas “Bronza” laikā, kurai par godu Latvijas sportistu panākumiem “Prāta vētra” izmanījusi dziesmas tekstu uz “Mums tak ir zelts un arī bronza”. Dziesmu tās jaunajā versijā kopā ar grupu izpildīja arī koncerta apmeklētāji, kam sekoja skaļas ovācijas.

Ar vēl lielākām ovācijām skatītāji uz skatuves sagaidīja koncerta viesa – Gustavo – uznākšanu. Gustavo kopā ar grupu un klausītājiem izpildīja dziesmu “Tur kaut kam ir jābūt”. Kopā ar “Prāta vētru” koncertā dziedāja arī vokālā grupa “Limonāde”, savukārt dziesmu “Nākamā nodaļa” Renārs Kaupers izpildīja kopā ar jauno dziedātāju Eviju Smagari.

“Prāta vētra” savu koncertu sāka bez kavēšanās un programmu bija izveidojusi trijās daļās, priecējot savus fanus gan ar jaunā albuma “Vēl viena klusā daba” dziesmām, gan arī dziesmām no sava zelta fonda repertuāra. Visām dziesmām līdzi dziedāja arī klausītāji, veidojot skanīgu kopkori. Tāpat bija padomāts par interesantu vizuālo noformējumu, kas mainījās atbilstoši koncerta programmai.

Skatītāju ovācijas un skaļie aplausi “Prāta vētrai” uz skatuves lika atgriezties divas reizes. Pēc otrās atgriešanās pie skatītājiem “Prāta vētra” stadionu pieskandināja ar savu 90.gadu hitu “Lidmašīnas””.

Jau ziņots, ka kopumā grupai koncerttūres laikā notika seši koncerti. Bez Rīgas grupa klausītājus priecēja arī Jelgavā, kur notika tūres atklāšanas koncerts, Ventspilī, Saldū, Valmierā un Preiļos.

Grupas jaunais dziesmu albums “Vēl viena klusā daba” ieguvis arī platīna diska statusu. Latvijā platīna diska statusu albums sasniedz pie pārdotām 9000 albuma kopijām.

“Prāta vētra” jauno albumu “Vēl viena klusā daba” laida klajā maijā. Albums ierakstīts no 2011.gada septembra līdz šā gada aprīlim “Diarama Studio” Amerikā, “Courtyard Studio” Lielbritānijā, “Ol’ Ingrids Place” un “Ziņģu namā” Latvijā. Albuma dziesmu producēšanā piedalījies Deivids Fīlds, Īans Deivenports, “Prāta vētra” un Ingars Viļums, kā arī līdzproducents Stīvs Durands.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+